تازه های اخبار تازه های اخبار

پیشتازی شعب سهرستان در جذب منابع

شعب مرکزی مهاباد و مرکزی میاندوآب گوی سبقت را در جذب منابع از شعب مرکز استان ربودند و زودتر از شعب مرکز استان منابع خود را به بیش از 1000میلیارد ریال افزایش دادند

شعب مرکزی مهاباد و مرکزی میاندوآب گوی سبقت را در جذب منابع از شعب مرکز استان ربودند و زودتر از شعب مرکز استان منابع خود را به بیش از 1000میلیارد ریال افزایش دادند.

شعبه مرکزی مهاباد با جذب 215میلیارد ریال سپرده منابع خود را از 817 میلیارد ریال به 1032 میلیارد ریال افزایش داده است که حاکی از رشد 26 درصدی منابع می باشد. کمال نجاری رییس شعبه مرکزی مهاباد که از اول خرداد98 مسیولیت شعبه را بعهده دارد بیشترین رشد منابع را در بخش قرض الحسنه جاری با 27درصد، قرض الحسنه پس انداز 20درصد و سپرده های کوتاه مدت 22 درصد رشد عنوان می کند و دلایل اصلی این موفقیت را ایجاد حس همدلی بین کارکنان، به حداقل رساندن تعارضات،رعایت ادب و احترام و اخلاق حرفه ای در برخورد با ارباب رجوع و مشتریان بیان و اظهار می کند: خوشبختانه همکاران شعبه بر داشته هایمان تاکید دارند و از داشته های موجود نظیر جاری بدون دسته چک ، سپرده های ممتاز 3ماهه و 9 ماهه، اوراق گواهی سپرده، صندوق آباد و مشترک استفاده حداکثر را می نمایند و با برگزاری جلسات منظمی که انجام گرفته  تمام همکاران حتی همکاران رده خدماتی، با نحوه سرمایه گذاری ، سپرده پذیری  و طرح های موجود آشنایی کامل دارند. مانده منابع شعبه از سوی مسیولین شعبه و روسای دوایر مربوطه روزانه به تفکیک سرفصل بررسی می شود و مداخلات و رای زنی های کافی در زمان خروج منابع به موقع انجام می شود. ایشان روند رو به رشد شعبه را به تمام همکاران اطلاع رسانی کرده و با ایجاتد حساسیت و تجزیه و تحلیل آمارها در اول هر هفته با تشویق و ترغیب همکاران در راستای تحقق اهداف شعبه بحث و گفتگوهای سازنده انجام می دهند. شایان توضیح است که شعبه مرکزی مهاباد در سال 1354 تاسیس شده است و اولین بار است که در طول 44 سال فعالیت موفق به گذر منابع از 1000میلیارد ریال می شود.

شعبه مرکزی میاندوآب نیز با 43 سال فعالیت با درجه 1 موفق شد با جذب 125میلیارد ریال از اول سال به جرگه شعب 1000میلیاردی بپوندد. فرهاد ملایی رییس شعبه این افزایش را شامل 21درصد منابع قرض الحسنه پس انداز، 19 درصد قرض الحسنه جاری ، 41درصد کوتاه مدت، 19 درصد پس انداز مسکن جوانان، 42درصد صندوق سرمایه گذاری ره آورد و در مجموع 14درصد رشد عنوان می کند و دلایل موفقیت شعبه را  عوامل زیر بیان می کند: جلسات مستمر با همکاران در خصوص بازاریابی و تعیین اهداف هفتگی و ماهانه برگزار می کنیم و همه همکاران را در برنامه های بازاریابی سهیم کرده ایم و در پایان اجرای هر دوره ای مستقیما به همکاران در مورد فعالیتشان بازخورد داده می شود. ایشان همچنین بر استفاده از قابلیتهای همکاران شعبه در جذب منابع استفاده لازم را می برند و همکارانی که قدرت چانه زنی و بیان بالایی دارند را در تشریح سبد خدمات بانکی تاکید دارند. ملایی در خاتمه از زحمات تک تک همکاران شعبه تشکر و قدردانی نموده و از همکاران درخواست دارند که همچنان با قدرت و تلاش به فعالیتهای خود ادامه دهند و اهداف بالاتری نظیر ارتقا درجه شعبه را در چشم انداز خود قرار دهند.

آخرین بروزرسانی 1398/12/8