تازه های اخبار تازه های اخبار

مراسم گرامیداشت اولین سالگرد شهادت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی

مراسم گرامیداشت اولین سالگرد شهادت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی

بمناسبت سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ،مراسم یادبودی با حضور جمعی از همکاران مدیریت و فرزندان شاهد در دفتر مدیریت شعب استان برگزار گردید

بمناسبت سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ،مراسم یادبودی با حضور جمعی از همکاران مدیریت و فرزندان شاهد  در دفتر مدیریت شعب  استان  برگزار گردید.

در این مراسم  زنده طلب ضمن عرض تسلیت به  همکاران و فرزندان شاهد حاضر در جلسه ،زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداء و الگو قرار دادن ایثارگریها و رشادتهای آن بزرگواران ،وظایف همکاران و خانواده های شهداء و رسالت آنها را در ادامه دادن به راه شهداء یادآور شدند. همچنین ایشان امنیت حال حاضر را مدیون رشادتهای شهداء دانستند و گفتند که عملکرد و رفتار ما باید طوری باشد که سایرین را  در جهت دنباله روی از روش و سیره شهداء ترغیب نماید. ایشان در ادامه ایام شهادت فاطمه الزهرا (س ) را به همکارن تسلیت گفتند.

در این مراسم قرصی معاون اجرایی مدیریت  و از ایثارگران و آزاده های سرافراز میهنمان ،ضمن تسلیت این مناسبت با ذکر خاطره ای از دوران اسارت و ایثارگریها و رشادتهای آن دوران ،گفتند که شهداء  برگزیدگانی هستند که باید سیره و منش آنها را در تمام مراحل زندگی مان الگو قرار دهیم.

در ایم مراسم صدقی رئیس دفتر حراست مدیریت نیز ضمن گرامیداشت این مراسم  با اشاره به وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی  فرازهایی از آن را برای همکاران حاضر در جلسه بیان داشتند.و همه را در جهت پیشرفت کشور ،ارتقاء بهره وری و الگو قرار دادن راه شهداء در تمامی امور توصیه نمودند.

لازم به ذکر است که در همین روز مدیر شعب استان به همراه تعدادی از همکارن با حضور در مزار شهدای گمنام و نثار فاتحه و شاخه گل یاد و خاطره شهداء را گرامی داشتند.

آخرین بروزرسانی 1399/10/16