تجلیل مدیر شعب استان از کارشناس روابط عمومی

تجلیل مدیر شعب استان از کارشناس روابط عمومی

همزمان با 27ام اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی ، غلامرضا زنده طلب مدیر شعب استان در مراسمی که همکاران مدیریت نیز حضور داشتند با اهدای لوح تقدیر از کارشناس روابط عمومی مدیریت تجلیل به عمل آورد

همزمان با 27ام  اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی ، غلامرضا زنده طلب مدیر شعب استان در مراسمی که همکاران مدیریت نیز حضور داشتند با اهدای لوح تقدیر از کارشناس روابط عمومی مدیریت تجلیل به عمل آورد .

مدیر شعب دراین مراسم ، ارتباطات را اولین عنصر و اساسی ترین اصل مورد نیاز جامعه بشری خواند و گفت : سازمانهایی که خلاقیت و نوآوری یکی از فاکتورهای مهم و درخور توجه در کارشان محسوب  می شود هیچ گاه به گذشته رضایت نداده و همواره با بهره گیری از سازکارهای خلاقانه ، تغییردر نگرش و رفتار را سرلوحه امور خویش می دانند . آنان به ایده های نو احترام می گذارند و با رغبت و با حساسیت آنرا دنبال می نمایند . زنده طلب تغییرات ساختاری در مدیریت روابط عمومی و تشکیل مدیریت امور ارتباطات و حوزه مدیریت را به فال نیک گرفتند . و افزودند : رشد و شکوفایی ایده های خلاق در روابط عمومی علاوه بر سایر فاکتورها ، مستلزم داشتن ویژگیهاو خصوصیات خاص رفتاری از سوی مدیران ارشد است و مدیران می توانند با شیوه های رفتاری خاص از جمله احترام به باورها و عقاید جدید و به کارگیری مدیریت استعداد ، روابط عمومی را به خلاقیت و نوع آوری تشویق نمایند و به تبع آن از این خلاقیت و نوآوری در جذب و نگهداشت مشتریان خاص نیز بهره ببرند .

مدیر شعب استان در خاتمه خوشنامی بانک مسکن را بزرگترین سرمایه بانک خواند و شناساندن این خوشنامی به مشتریان را از بهترین وظایف روابط عمومی خواند و ضمن تبریک این روز گرامی به مجموعه روابط عمومی بانک برای آنها  آرزوی توفیق و سربلندی نمود و با اهدای لوح تقدیر از کارشناس روابط عمومی مدیریت تجلیل به عمل آورد.

آخرین بروزرسانی 1397/9/11