تازه های اخبار تازه های اخبار

مراسم تقدیر

تقدیر از دبیر برگزیده هسته پژوهش

مدیر البرز در مراسم تقدیر از دبیر برگزیده هسته پژوهش: پژوهش محوری عامل خلق فناوریهای نو و ابتکارات کاربردی است.

مدیر البرز در مراسم تقدیر از دبیر برگزیده هسته پژوهش: پژوهش محوری عامل خلق فناوریهای نو و ابتکارات کاربردی است.
 

طی مراسمی با حضور مدیر ،معاونین و مسیولین مدیریت از بهمن موذن دبیر برگزیده هسته پژوهش کشور قدردانی بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان البرز در این مراسم که با حضور مدیر ،معاونین و مسیولین مدیریت استان برگزار شد محمد حسین جوادیان با تاکید بر نقش پژوهش بر حیات و تعالی سازمان ، پژوهش محوری را در فضای هدفمند و متکی بر خلاقیت عامل خلق فن آوری های نو و ابتکارات کاربردی دانست.

وی بهره گیری از قدرت اندیشه و تحلیل را در قالب پژوهش های بنیادین بستر ساز و زمینه ساز پژوهش های کاربردی دانست و از همه همکاران خواست با هدف بهبود شرایط و از میان برداشته شدن نقایص نسبت به ارایه پیشنهاد و راه حل های اجرایی بهتر و بیشتر نقش موثری را ایفا نمایند.

مدیر شعب استان با اشاره بر لزوم تقویت و ارتقای بخش تحقیق ابراز امیدواری کرد تا با از میان برداشته شدن موانع ساختاری و عملکردی در مقوله پژوهش شاهد توسعه و برجستگی بیش از پیش بانک در تمامی ابعاد باشیم.

شایان ذکر است بهمن موذن همکار شاغل در مدیریت استان البرز دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت دولتی بوده و تا کنون در تهیه RFPهای متعدد و برگزاری جلسات مختلف جهت بررسی و تایید آنها ،تالیف مقالات علمی،مذاکره با اساتید دانشگاههای برگزیده استان با هدف جلب حمایتهای علمی و عملی ایشان،انجام مقدماتی اجرای طرحهای پژوهشی اعم از تهیه پایان نامه،مقالات و غیره وارایه طرحهای پژوهشی در زمینه وصول مطالبات ،جذب منابع وآموزش فعالیتهای مستمری را داشته است.

آخرین بروزرسانی 1394/4/23