تازه های اخبار تازه های اخبار

معاون اجرایی مدیریت شعب البرز بازنشسته شد

مراسم تجلیل از خدمات سی ساله منوچهررهنما معاون اجرایی مدیریت البرز با حضور مدیر ،معاون فناوری،رییس حوزه حراست ،کارکنان ستاد مدیریت و روسای شعب استان در محل ساختمان مدیریت برگزار شد.
مراسم تجلیل از خدمات سی ساله منوچهررهنما معاون اجرایی مدیریت البرز با حضور مدیر ،معاون فناوری،رییس حوزه حراست ،کارکنان ستاد مدیریت و روسای شعب استان در محل ساختمان مدیریت برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت البرز در این مراسم محمد حسین جوادیان مدیر شعب استان با تشکر ازهمه همکاران بازنشسته صداقت ،مسیولیت پذیری ،تعهد ،مشتری مداری ومردم مداری را از صفات بارز رهنما دانست .
جوادیان گفت:اگر امروز بانک در مسیر حرکت رو به جلو قرار گرفته ،مرهون تلاش و زحمات خالصانه همکارانی است که در طی سالیان متمادی امانت دار و حافظ منافع این گوهر گرانبها بوده اند و بر همین اساس است که اعتقاد دارم باید همه همکاران بازنشسته را سرمایه بی بدیل و جدا ناشدنی بانک دانسته و همواره باید در پی بهره گیری از تجربیات و دانسته های این عزیزان باشیم.
وی کوشش بی منت ،تعلق و یکپارچگی را از ویژگیهای منحصر بفرد همکاران شبکه بانکی دانست و تصریح کرد:انتقال تجربه و استفاده از دانش همکاران بازنشسته از عوامل مهم و پیشبرنده در تحقق اهداف سازمان می باشد.
در ادامه منوچهررهنما که تا پیش از تصدی این سمت ،مسولیت معاونت مالی و فناوری مدیریت البرز و معاونت مدیریت استان مرکزی را نیز در کارنامه فعالیت بانکی خوددارد خدمت در بانک را خدمتی مقدس بر شمرد و از تمامی همکاران خود در دوران خدمت قدردانی کرد.
در پایان این مراسم لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود از طرف مدیر شعب استان کرمانشاه و مدیریت ،روسای شعب وهمکاران مدیریت استان البرز به ایشان اهدا شد.
آخرین بروزرسانی 1394/5/4