ارزیابی عملکرد ششماهه نخست مدیریت اردبیل برگزار شد.

اردبیل در منطقه سبز/ تحقق 1298 در صدی متوسط حساب جاری/ تحقق1004 در صدی کاهش بهای تمام شده پول

ارزیابی عملکرد ششماهه نخست مدیریت اردبیل برگزار شد.

ابوالفضل کوهی فرد درخصوص ارزیابی عملکرد گفت: با تلاش همکاران توانستیم در منطقه سبز قراربگیریم و بیشترین فعالیت ما در بخش منابع صفردرصدی بوده که با همت والای همکاران عزیز در استان توانستیم موجب تحقق1298 در صدی متوسط حساب جاری و 338 در صدی حساب قرض الحسنه را بدست بیاوریم که این امر باعث کاهش قیمت تمام شده پول در استان گردید و در نتیجه به موفقیت بزرگ 1004 در صدی تحقق کاهش تمام شده منابع دست یافتیم .

ابوالفضل کوهی فرد درخصوص ارزیابی عملکرد گفت: با تلاش همکاران توانستیم در منطقه سبز قراربگیریم و بیشترین فعالیت ما در بخش منابع صفردرصدی بوده که با همت والای همکاران عزیز در استان توانستیم موجب تحقق1298 در صدی متوسط حساب جاری و 338 در صدی  حساب قرض الحسنه  را بدست بیاوریم که این امر باعث کاهش قیمت تمام شده پول در استان گردید و در نتیجه  به موفقیت بزرگ  1004 در صدی  تحقق کاهش تمام شده منابع دست یافتیم .

وی افزود بی شک  مهمتریم عامل موفقیت استان اردبیل  همکاران خدوم و تلاشگر این مدیریت است که در اینجا از تلاش تک تک همکاران  قدردانی مینمایم.

مدیر شعب اردبیل در ادامه افزود از 44 شاخص تعیین شده 2 شاخص مصداق نداشته و 27 در  شاخص سبز،6 شاخص زرد، 4 شاخص صورتی و تنها 5 شاخص  ضعیف یعنی قرمز بودیم  که  درمهر ماه حاکی از بهبود وضعیت می باشد و تلاشیم بر نقاط قوت خود بیافزاییم.

 ابوالفضل کوهی فرد در بخش دیگری از سخنان خود گفت  در استان اردبیل با پرداخت 61636 واحد مسکن مهر توانستیم  بیشترین تعداد واحد در بین 12 مدیریت هم درجه  خود  پرداخت نماییم  و صد البته کار بسیار بزرگی انجام دهیم و به همین  فروش اقساطی ، پیگیری و تعیین  تکلیف و وصول مطالبات آنها وقت زیادی را می طلبد .که در بخش ریسک اعتباری  در 6 ماه اول 99 تمامی تلاش خود را بکار بستیم ضمن اینکه با توجه به شرایط کرونایی  از خرداد ماه پیگیری مطالبات شروع شد  مضافا اینکه بیش از 20 درصد از همکاران مان در گیر بیماری کرونا شدند و هرکدام  از مرخصی استعلاجی 15 روزه  استفاده نمودند که این وضعیت فشار مضاعفی به  بقیه همکاران زحمتکش وارد آورد. تاجایی که  در پایان خرداد 6000 پرونده تسهیلاتی  بر پرونده های معوق اضافه شد.ولی با تلاش همکاران و پیگیری های شبانه روزی با توجه به تقسیم بندی هایی که شده است علی رغم اینکه این 6000 پرونده را کاهش دادند موفق شدند در مقطع 15 آبان 5000 پرونده مطالباتی دیگر را کاهش دهند که این موجب تحقق اهدافمان در این بخش نیز شده است.

 مدیر شعب اردبیل در ادامه گفت : در خواستی که ار مسئولین بانک  در برگزاری ارزیابی عملکرد داریم  این است که  باعنایت  به انتقال قسمتی از منابع متقاضیان طرح اقدام ملی در شعب منتخب  این منابع نیز جزوعملکرد شعب محسوب شود چون در هرحال همکاران تلاش  می کنند  و انتظار داریم  تلاش آنها نادیده گرفته نشود و موجب دلگرمی همکاران در آن شعب شوند.

گفتنی است  شعب  بعثت ، کارشناسان و امام(ره) اردبیل  در رتبه های اول تا سوم ارزیابی عملکرد مدیریت اردبیل قرارگرفت و سه شعبه مذکور به اضافه  شعب نیر ،کاشانی،  سرعین، شریعتی ، حافظ، کوثر،یساوول،پارس آباد، فلسطین و مرکزی اردبیل و در مجموع 13 شعبه در منطقه سبز قرار گرفتند که  مدیریت اربیل  توانست نمره 900 از 1000 را کسب نموده است. 

آخرین بروزرسانی 1400/1/10