تازه های اخبار تازه های اخبار

فرزندان شهدای چشم و چراغ مدیریت هستند.

نشست صمیمی فرزندان شاهد شاغل در مدیریت و شعب سطح تبریز با مدیر شعب استان آذربایجان شرقی

فرزندان شاهد شاغل در مدیریت و شعب سطح تبریز با مدیر شعب استان آذربایجان شرقی نشست صمیمی برگزار کرده و مسایل و مشکلات خودشان را مطرح نمودند .

 در این نشست محمدحسین جوادیان مدیر شعب استان آذربایجان شرقی طی سخنانی افزود : سرافرازی و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ثمره خون شهیدانی است که در طول دوران انقلاب و دفاع مقدس خون پاک خودشان را نثار این مرزو بوم کردند. بنابراین فرزندان شهدای را چشم و چراغ مدیریت خواند و تاکید کرد تمامی همکاران باید تکریم خانواده های شهدای بویژه فرزندان شهدای را بجا بیاورند.
مدیر شعب استان افزود : با توجه به اینکه بانک مسکن سازمانی دولتی بوده و یکی از زیرشاخه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد بنابراین اگر کاری کنیم که مردم از ما راضی باشند در نهایت موجب رضایت مندی مردم از نظام را فراهم کرده ایم و پایه های نظام را استوارتر کرده ایم بنابراین فرزندان شهدای که سهم بیشتری در این نظام دارند باید عملکردی را از خود نشان دهند که الگویی برای سایر همکاران باشند چرا که انتظاری که از فرزندان شهدای داریم متفاوت از سایر همکاران می باشد.
وی خواستار تلاش و کوشش تمامی همکاران به ویژه همکاران ایثارگر و فرزندان شهدای گردید و خاطر نشان کرد : همه باید تلاش کنند تا بانک را توانمند سازیم و در نتیجه قدرت تسهیلات دهی بانک را افزایش دهیم و باعث تقویت انبوه سازی و رونق بخش مسکن شویم و در نهایت کارگزار خوبی برای دولت محترم باشیم و آبادانی میهن عزیزمان را که حاصل خون هزاران شهید می باشد رقم بزنیم .
جوادیان وجود دشمنان زیاد نظام اسلامی را یکی از عوامل هوشیاری همکاران اعلام کرد و ادامه داد : دشمنان در طول انقلاب اسلامی سعی کرده اند که عملکرد ما را ضعیف نشان دهند و ایران را کشوری عقب مانده معرفی نمایند ولی با تلاش بسیجی وار و ایثارگرانه جوانان برومند این مرز و بوم در این مرحله هم شکست خورده و خواهند خورد .
وی در ادامه سخنان خود با اعلام رتبه هشتم مدیریت در بین سایر مدیریت های هم درجه، از عملکرد خوب و ارتقای درجه مدیریت شعب استان در آینده نزدیک خبر داد و افزود : این ارتقای حاصل زحمات شبانه روزی تمامی همکاران در تمامی رده ها می باشد و ثمره آن رشد استان و ایجاد پست های جدید خواهد بود که امیدواریم با این اتفاق، شاهد ارتقای شغلی تعدادی از همکاران باشیم .
در ادامه این نشست محبوب قرصی معاون اجرایی مدیریت شعب استان نیز طی سخنانی شهدای را چراغهای هدایت انقلاب و یادگاران شهدای را مایه آرامش دلها خواند و افزود : وظیفه فرزندان شهدای سنگین می باشد چرا که باید طوری عمل کنند تا باعث سرافرازی و سربلندی خط سرخ پدرانشان باشند.
یونس بایندور رییس حوزه حراست مدیریت شعب استان نیز طی سخنانی با اعلام اینکه 50 درصد از ایثارگران در استان ، جزو گروههای پایور هستند از حسن نظر مسیولین بانک در استان نسبت به خانواده های شهدای و ایثارگران و جانبازان تشکر و قدردانی نمود .
در پایان این نشست هر یک از فرزندان شهدای ضمن اعلام آمادگی خود مبنی بر همکاری لازم در پیشبرد اهداف عالی بانک اعم از جذب منابع و بازاریابی ، نکته نظرات و مشکلات خود را مطرح کردند و درباره آنها بحث و گفتگو انجام گرفت.

 

آخرین بروزرسانی 1394/5/5