تازه های اخبار تازه های اخبار

همکاران شعبی که عملکرد مناسبی را از خود داشته باشند مورد تشویق قرار خواهند گرفت .

جلسه وصول مطالبات معوق حوزه ناظر جنوب استان آذربایجان شرقی

جلسه وصول مطالبات معوق حوزه ناظر جنوب استان آذربایجان شرقی با حضور مدیر شعب استان ، رییس حوزه حراست مدیریت ، رییس دایره حقوقی و وصول مطالبات ، کارشناس روابط عمومی مدیریت ، رییس حوزه ناظر جنوب استان و روسای شعب تحت پوشش این حوزه، در شهرستان مراغه تشکیل شد .
در ابتدای این جلسه آیاتی از کلام الله مجید تلاوت شد سپس محمدحسین جوادیان مدیر شعب این استان فرارسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت و یاد و خاطره 8 سال دفاع مقدس را گرامی داشت و از همکاران ایثارگر و خانواده های شهدای حاضر در جلسه، به عنوان یادگاران این دوران تشکر و قدردانی نمود .
جوادیان ارتقای درجه مدیریت شعب استان و رشد 22 درصدی مدیریت را در سال جاری حاصل زحمات و تلاشهای همکاران دانست و نقش شعب تحت پوشش حوزه ناظر جنوب استان را در این موفقیت بسیار ارزنده خواند و از اینکه همکاران فعالی در این استان مشغول می باشند خداوند را شاکر شد .
مدیر شعب استان، رشد منابع حوزه ناظر جنوب استان را نسبت به ابتدای سال، 5/24 درصد اعلام کرد و از تمامی همکاران شعب تحت پوشش این حوزه و رییس حوزه ناظر جنوب استان و همکارانش تشکر و قدردانی نمود .
وی اعلام کرد در حال حاضر، بانک نیازمند جذب منابع می باشد و از تمامی همکاران حوزه ناظر خواست تا با فعالیت مضاعف خود تا پایان سال ، عملکرد خوبی را نشان داده و به عنوان اولین حوزه در سطح کشور مطرح شوند.
مدیر شعب استان ضمن اشاره به بازسازی شعب شهرستان مراغه از راه اندازی قسمت آموزش در حوزه ناظر جنوب استان خبر داد و خاطر نشان ساخت : کلاسهای آموزش، در محل حوزه، برای همکاران شعب تحت پوشش تشکیل شده و سعی خواهد شد تا از همکاران حوزه، به عنوان مدرس استفاده شود.
وی حضور همکاران جوان و تحصیل کرده را در اغلب شعب، یکی از زمینه های رشد شعب عنوان کرد و با تاکید بر استفاده از ابزارهای موجود در بانک ، حساب سپرده ممتاز 9 ماهه ویژه را به عنوان یکی از این ابزارهای مهم معرفی کرد و گفت اگر فضای مناسب برای تمامی همکاران باز شود قطعاً با بازاریابی موثر ، آثار خوبی را در شعب شاهد خواهیم شد .
مدیر شعب استان انتصاب 17 نفر از همکاران جدید را، به سمت رییس شعبه ، نشانگر اهمیت دادن مدیریت به شایسته سالاری خواند و افزود : نگاه مدیریت به عملکرد همکاران خواهد بود و همکاران شعبی که عملکرد مناسبی را از خود داشته باشند مورد تشویق قرار خواهند گرفت .
جوادیان با مناسب خواندن روند وصول مطالبات در استان ادامه داد : همکاران در این زمینه به نحو مطلوبی به وظایف خود عمل کرده اند و مشکل اساسی ما در استان در حال حاضر معوقات تسهیلات تکلیفی ، زلزله زدگان و روستایی می باشد که اگر برنامه ریزی صحیح، و مراجعه به روستاها انجام گیرد می توان در 6 ماهه دوم سال که فصل برداشت محصولات کشاورزی می باشد گامهای مناسبی را برای وصول معوقات روستایی برداشت .
در ادامه جلسه، هر یک از پرونده های معوق شده، شعب حاضر مطرح و در خصوص آنها تصمیمات لازم اتخاذ گردید .
آخرین بروزرسانی 1394/5/5