تازه های اخبار تازه های اخبار

بانک میراث گذشتگان است.

جلسات وصول مطالبات و جذب منابع

جلسات وصول مطالبات ، جذب منابع و بررسی پرونده های مسکن مهر و اتخاذ تصمیم درباره فروش اقساطی آنها، با حضور معاون مالی و فناوری مدیریت شعب استان، روسای دوایر، کارشناسان مدیریت و 12 نفر از روسای شعب سطح تبریز، طی دوروز، در مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی برگزار شد.
74درابتدای جلسات پس از تلاوت آیاتی ازکلام الله مجید، امیر رنجبریان معاون مالی و فناوری مدیریت شعب این استان طی سخنانی با اعلام سیاست های جدید بانک مبنی بر ارزیابی عملکرد مدیریتها و شعب، گفت: رویکرد جدید بانک این است که مجمع ارزیابی عملکرد در بانک تشکیل شده و عملکرد مدیریتها و شعب را ارزیابی خواهند کرد بنابراین تمامی همکاران چه در مدیریت و چه در شعب باید تلاش کنند که عملکرد خوبی را در تمام زمینه ها از خود نشان دهند.
وی ضمن برشمردن شاخص های اعلام شده از طرف مجمع ارزیابی عملکرد، گزارشی از وضعیت استان را در زمینه هر یک از شاخص های مذکور، برای اعضای جلسات ارایه کرد.
رنجبریان در بخش دیگر سخنان خود افزود: بانک میراثی است که از گذشتگان مانده است و ما باید تلاش کنیم این میراث را اعتلا بخشیده و به آیندگان تحویل دهیم.
معاون مالی و فناوری مدیریت شعب استان با اعلام حیاتی بودن جذب منابع در زمان کنونی، برای بانک ، تلاش همکاران را در مدت باقیمانده از طرح عیدانه خواستار شد.
در ادامه هر یک از این جلسات مسایل مربوط به شعب حاضر در زمینه های مختلف مطرح شد و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.
آخرین بروزرسانی 1394/5/5