تازه های اخبار تازه های اخبار

مسایل مربوط به حوزه ناظر جنوب استان بررسی شد.

به منظور بررسی مفاد صورتجلسات قبلی وصول مطالبات معوق ، جذب منابع و بانکداری الکترونیک و بررسی میزان عملکرد و تحقق اهداف تعیین شده در مباحث مذکور ، جلسه ای با حضور مدیر شعب استان ، رییس حوزه حراست مدیریت شعب استان ، رییس حوزه ناظر جنوب استان، تعدادی از روسای دوایر مدیریت و روسای 8 شعبه از شعب تحت پوشش حوزه ناظر جنوب استان، در محل این حوزه در شهرستان مراغه تشکیل گردید.
در ابتدای جلسه بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید ، قادر امانی رییس حوزه ناظر جنوب استان طی سخنانی ضمن خیر مقدم گویی به حاضرین گزارشی از عملکرد حوزه ناظر جنوب استان ارایه داد و خواستار تاسیس خزانه، به منظور تسریع در امر پولرسانی به شعب تحت پوشش این حوزه گردید.
درادامه جلسه محمد حسین جوادیان مدیر شعب استان طی سخنانی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، در گذشت مرحوم محمد دلاور از همکاران شعبه مرکزی مراغه را تسلیت گفت و خواستار نثار صلوات به روح وی گردید.
جوادیان ضمن تشکر از شعبی که در تحقق اهداف تعیین شده موفق شده بودند افزود: شعب جام جم مراغه، شهید مطهری بناب و مرکزی مراغه رشدی بالاتر از رشد متوسط مدیریت داشتند و جزو شعب موفق در سطح مدیریت بودند که جا دارد از زحمات تمامی همکاران این شعب تشکر و قدردانی نمایم.
وی با اشاره به مزیت های موجود در بانک مسکن خاطر نشان ساخت: حساب ممتاز تنها حسابی است که در شبکه بانکی کشور به صورت استنایی بوده واز بازدهی سود بیشتری برخوردار می باشد و همکاران با قدر دانستن وجود چنین حسابی در بانک مسکن باید حداکثر تلاش خود را برای جذب منابع بیشتر بکار گیرند.
مدیر شعب استان پاداش توزیع شده شعب را برمبنای تحقق اهداف اعلام نمود و ادامه داد: بیشترین امتیاز تخصیص پاداش به جذب منابع و حساب های صفر درصدی تعلق گرفته است و همکاران با زحمت بیشتر در این خصوص می توانند از پاداش درنظر گرفته شده بهره مند شوند.
وی ضمن تشکر از شعبه عجب شیر که در بحث ضمانت نامه کارنامه خوبی را ارایه کرده بود، از شعبی که نتوانسته بودند به اهداف تعیین شده دست یابند انتقاد کرد و خواستار بهبود روند روبه رشد شعب در آینده گردید.
درادامه جلسه یونس بایندور رییس حوزه حراست مدیریت شعب استان، به بیان نکات امنیتی شعب پرداخت و ضرورت رعایت بخشامه های امنیتی را توسط تمامی همکاران خواستار شد.
درادامه جلسه مفاد صورتجلسات قبلی بررسی شد و در هرکدام از مباحث مطروحه اهدافی برای هریک از شعب تاپایان مرداد ماه تعیین شد.
درپایان جلسه از آقایان علیرضا دیده ور رییس شعبه مرکزی مراغه، محمد امیر صادقیان رییس شعبه شهید مطهری بناب، هوشنگ بهروز رییس شعبه جام جم مراغه که در تحقق اهداف در سه ماهه اول سال جاری موفق شده بودند، همچنین ازآقایان منصور رضایی معاون شعبه خواجه نصیر مراغه و بهنام امامی متصدی امور بانکی شعبه امام خمینی مراغه که به عنوان همکار نمونه در شش ماهه دوم سال 1392 انتخاب شده بودند و آقایان میر سعادت حسینی، محمد اقدم و حافظ شیری وند همکاران فعال در بازاریابی و فرزاد انوری نژاد نفر برگزیده در آزمون سنجش اطلاعات شغلی، بااهدای لوح سپاس و کارت هدیه تقدیر به عمل آمد.
آخرین بروزرسانی 1394/5/5