تازه های اخبار تازه های اخبار

سازمان پویا هر لحظه به آینده فکر می کند و آینده را بهتر از امروز می بیند.

به منظور بررسی مفاد صورتجلسات قبلی وصول مطالبات معوق ، جذب منابع و بانکداری الکترونیک و بررسی میزان عملکرد و تحقق اهداف تعیین شده، جلساتی با حضور محبوب قرصی و امیر رنجبریان معاونین مدیریت شعب استان و تعدادی از روسای دوایر مدیریت و روسای شعب تبریز و شهرستانها طی دو روز در محل اتاق جلسه مدیریت شعب استان برگزار گردید.
در ابتدای هر یک از جلسات آیاتی از کلام الله مجید تلاوت شد سپس محبوب قرصی معاون اجرایی مدیریت شعب استان طی سخنانی از حضور همکاران در جلسات و تلاش همکارانی که در جذب منابع برای بانک تلاش نموده بودند تشکر و قدردانی نمود.
وی با ارایه¬ی گزارشی از وضعیت موجود در استان ، تلاش بیشتر همکاران و تشریک مساعی آنان را خواستار گردید و افزود یکی از رموز موفقیت استان در تمامی زمینه ها ، همدلی و همبستگی همکاران می باشد که هر یک از روسای شعب در ایجاد چنین فضایی نقش اساسی دارند.
وی به کسب رتبه نخست مدیریت در سال گذشته در بین سایر مدیریت های شعب اشاره نمود و ادامه داد : با توجه به رقابت بوجود آمده در بین مدیریت های شعب کشور ، غفلت همکاران باعث خدشه دار شدن این موفقیت خواهد شد .
قرصی ادامه داد : سازمان پویا هر لحظه به آینده فکر می کند و آینده را بهتر از امروز می بیند. بنابراین همکاران باید برنامه ریزی و آینده نگری مناسبی را برای فعالیت در بانک برای خودشان ترسیم نمایند.
معاون اجرایی مدیریت شعب استان نقش بازاریابی را در جذب منابع ، لازم و ضروری عنوان ساخت و افزود : همکاران در بازارهای هدف خود به مراکز غیر دولتی متمرکز شوند و برای مراکز دولتی ، جهت بازاریابی زیاد وقت نگذارند و سعی کنند از پتانسیل های موجود بازار در بخش خصوصی زیاد بهره ببرند.
وی در پایان سخنان خود هدف از تشکیل این جلسات را مشارکت در تصمیم گیری های مناسب برای جذب منابع و کاهش مطالبات معوق و عملکرد مناسب شعب خواند و اظهار امیدواری کرد تا همکاران با برنامه ریزی مدون و صحیح و اتخاذ تصمیمات مناسب ، وظیفه خود را در قبال بانک بدرستی انجام دهند.
آخرین بروزرسانی 1394/5/5