تازه های اخبار تازه های اخبار

عیادت از همکار بازنشسته

محمد حسین جوادیان مدیرشعب استان آذربایجان شرقی به همراه یونس بایندور رییس حوزه حراست مدیریت شعب استان و حسین رضایی رییس شعبه مرکزی تبریز و یعقوب علیپور و رضا فریق کارشناسان بازاریابی و روابط عمومی مدیریت شعب استان با حضور در منزل علی عباسی نامی همکار بازنشسته، از وی عیادت نمودند.
مدیر شعب این استان تجلیل از همکاران بازنشسته را یکی از وظایف مدیریت خواند و افزود: همکاران بازنشسته که سال های متمادی در خدمت بانک بوده اند ذخایر با ارزشی بوده و شایسته احترام می باشند.
علی عباسی نامی که متاسفانه از بیماری دیابت رنج می برد طی سخنانی از حضور مدیر شعب استان و هییت همراه در منزلش ابراز خرسندی نمود و حال عمومی خود را خوب توصیف کرد و به بیان خاطراتی از دوران اشتغال خود در بانک پرداخت و ادامه داد: در زمان گذشته که ما در بانک کار می کردیم وضعیت کنونی حاکم نبود و شرایط این زمان و زمان گذشته از هر لحاظ فرق نموده است. وی موفقیت بانک را ثمره¬ی تلاش همکاران دانسته و خطاب به همکاران شاغل، علی الخصوص همکاران جوان افزود: تمامی همکاران باید با روحیه ای بالا نسبت به انجام امور محوله، انجام وظیفه نمایند تا نام بانک همیشه ماندگار بماند. وی فضای موجود در بانک و کارکردن در بانک را باصفا توصیف نمود و گفت: گذران زندگی همه کارکنان از بانک می باشد بنابراین باید با تعلق سازمانی خوب، نسبت به اعتلای بانک تلاش نمایند.
علی عباسی نامی رییس شعبه مرکزی تبریز بوده و در سال 1380، بعد از 31 سال خدمت، به افتخار بازنشستگی نایل آمده است.
آخرین بروزرسانی 1394/5/5