تازه های اخبار تازه های اخبار

ضیافت افطاری برای مشتریان بانک مسکن در استان آذربایجان شرقی

جمعی از مشتریان بانک مسکن در ضیافت افطاری، میهمان بانک مسکن مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی بودند.
محمد حسین جوادیان مدیر شعب این استان پس از صرف افطار طی سخنانی ضمن خیر مقدم گویی به حاضرین از حضور مشتریان، که دعوت بانک را قبول نموده و در ضیافت افطاری شرکت کرده بودند تشکر و قدردانی کرد.
وی صاحبان اصلی بانک مسکن را مشتریان دانست و گفت: بانک مسکن یکی از قدیمی ترین بانکها بوده و با هفتادو پنج سال قدمت دومین بانک از لحاظ سابقه در بین بانکهای دولتی می باشد.
مدیر شعب استان فعالیت بانک مسکن را اقدامی خداپسندانه دانست و رسالت اصلی بانک را تامین مسکن برای اقشار مختلف مردم عنوان ساخت و افزود: بانک مسکن با بیش از1200 شعبه در سراسرکشور و 66 شعبه در استان، خدمت به مردم عزیز را سرلوحه کار خود قرار داده است و می¬کوشد تا رضایت مردم و در نهایت خشنودی خداوند را جلب نماید.
وی پویایی بانک را در گرو ارایه پیشنهادات از طرف مشتریان بیان کرد و ادامه داد: یکی از وظایف همکاران ما در شعب و مدیریت این است که نظرات و پیشنهادات و درخواستهای مشتریان را اخذ نموده و به مدیران عالی بانک انعکاس دهند تا با برآوردن در خواستهای مشتریان خدمات بهتری ارایه شود.
جوادیان با اشاره به تخصصی بودن بانک، از تمامی انبوه سازان خواست مراودات بانکی خود را در بانک مسکن بیشتر نموده، تا شاهد رشد و رونق بیشتر بخش مسکن در سطح استان باشیم.
مدیر شعب استان در قسمت دیگر سخنان خود به تنوع انواع سپرده ها و بانکداری الکترونیکی بانک مسکن اشاره کرد و با تشریح حساب سپرده ممتاز، این حساب را یکی از پربازده ترین حسابها، در سیستم شبکه بانکی کشور اعلام کرد.
وی در پایان سخنان خود از تصمیمات مدیر عامل محترم بانک در خصوص تخصیص بسته¬های ویژه تسهیلاتی برای مشتریان و انبوه سازان خبر داد و اظهار امیدواری کرد که با همت مشتریان و تلاش همکاران راه¬های تعالی و پیشرفت را با موفقیت طی خواهیم کرد.
آخرین بروزرسانی 1394/5/5