سامانه آموزش الکترونیکی بانک مسکن

آغاز دوباره بهره برداری از سامانه آموزش الکترونیکی بانک مسکن (LMS) در بستر اینترنت

آغاز دوباره بهره برداری از سامانه آموزش الکترونیکی بانک مسکن (LMS) در بستر اینترنت

آنچنان که علاقه مندان به حوزه آموزش به ویژه آموزش الکترونیکی با خبرند، بهره برداری از سامانه آموزش الکترونیکی در بستر اینترنت در سال های اخیر به علت ملاحظات امنیتی دچار موانعی گردید. این موضوع در نهایت و علی رغم تلاش های صورت گرفته به عدم ارایه سرویس اینترنت این سامانه انجامید. پس از تغییر شرایط و فضای کاری آموزش ها متاثر از شیوع ویروس کرونا، تلاش های مدیریت اداره کل آموزش برای راه اندازی دوباره این سامانه در بستر اینترنت شدت گرفت و در نهایت با مساعدت مدیران فناوری اطلاعات بانک موانع فنی برطرف و این سامانه مجددا از طریق اینترنت قابل بهره برداری گردید.

اداره کل آموزش ضمن اعلام این خبر از کلیه علاقه مندان آموزش به ویژه علاقه مندان آموزش الکترونیکی که در این مدت با سعه صبر و بردباری شرایط محدود قبلی را با همراهی آموزشی خوب خود پشت سرگذاشته و همچنین کلیه مدیران و کارشناسان فناوری اطلات که در رفع موانع فنی سامانه آموزش الکترونیکی اداره کل آموزش را یاری نمودند کمال تشکر و قدردانی را دارد.

بی تردید همراهی و همکاری کارکنان و مدیران در فرآیند ها و فعالیت های آموزشی موجب اعتلا و ارتقا توانمندی های سازمان می گردد.

سامانه آموزش الکترونیکی بانک مسکن : https://elearning.bank-maskan.ir

 

آخرین بروزرسانی 1399/5/6