بازار مسکن در فرهنگ عامه اقتصاد ایران جایگاه مهمی دارد

مدیر شعب استان فارس:

بازار مسکن در فرهنگ عامه اقتصاد ایران جایگاه مهمی دارد

این روز ها که همه جا درگیر شرایط به وجود آمده به دلیل شیوع بیماری کرونا و کندی روند ارایه خدمات به مشتریان هستند مدیریت شعب استان فارس با برگزاری سمینار روسای شعب با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و نکات بهداشتی در حال برنامه ریزی و اجرای طرح های گوناگون در راستای جلوگیری از عقب افتادن در بازار جذب مشتریان می باشد .

مدیر شعب استان فارس با بیان این مطلب که زندگی جاری است و باید قدر فرصت ها را دانست ، گفت : هم اکنون کرونا بخشی از زندگی ما محسوب می شود و ما باید با رعایت نکات بهداشتی با این شرایط کنار بیاییم و نگذاریم این بیماری روند زندگی ما را مختل نماید.

وی تاکید کرد:  باید این اصل مهم را در نظر بگیریم که در یک بنگاه اقتصادی فعالیت می کنیم که تابع شرایط اقتصادی موجود است . پس باید چالش های موجود را به فرصت های طلایی تبدیل نماییم تا در التهابات و شرایط تورم اقتصادی سهم بیشتری را از بازار رقبا کسب نماییم.

مجید امیری جایگاه بازار مسکن را فرهنگ عامه حاکم بر اقتصاد ایران و اذهان عموم بسیار مهم دانست و در این باره تشریح نمود : با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص نامگذاری جهش تولید برای امسال و همچنین تمرکز بر تسهیل گری در سیاست اعتباری بانک می توان با بکار گیری راهکارهای مناسب بستری را برای چرخش منابع در جهت رونق بخش مسکن ایجاد نمود.

مدیر شعب استان فارس، سیاست اعتباری بانک را نقشه راه تمامی همکارانی دانست و اشراف کامل  به آن را عاملی مهم برای راهنمایی مناسب و جذب مشتریان قلم داد نمود.

بازاریابی در مقطع ارایه تسهیلات مانند سپرده رها و پیگیری وصول مطالبات از دیگر مواردی بود که مجید امیری  برای افزایش میزان منابع بر آن تاکید نمود.

سید فرشید موسوی معاون مالی و فناوری اطلاعات مدیریت فارس با بیان این موضوع که شیوع بیماری کرونا سبب شد تا مردم از خدمات مجازی بیشتر استقبال نمایند ، خاطر نشان کرد: تمرکز بیشتر بر ظرفیت های بانکداری مجازی می تواند جذب مشتریان را به میزان بسزایی افزایش دهد.

موسوی نقش نظرات کارکنان را در پیشرفت اهداف بانک مهم تلقی نمود و از تمامی همکاران خواست تا با ارایه راهکارهای خود در سامانه نظام پیشنهادات مدیران بانک را برای تصمیم گیری های آتی یاری نمایند.

غلامرضا رضایی رییس دایره ارتباطات و بازاریابی نیز از نهادینه شدن بانکداری شرکتی در مدیریت فارس خبر داد و در این رابطه توضیح داد : بانکداری شرکتی مجموعه ای از خدمات متنوع و پر تعداد برای مشتریان خاص می باشد که آینده و پیشرفت بانک به آن ها بستگی دارد . بر این اساس با برنامه ریزی های صورت گرفته مکان و پکیج هایی از قبیل کارت های VIP ، تبلیغات ، آموزش و فعالیت در فضاهای مجازی برای تسریع و افزایش کیفیت در امور خدمات و اطلاع رسانی به این مشتریان در نظر گرفته شده است که در آینده نه چندان دور شاهد پیشرفت چشم گیری در این زمینه خواهیم بود.

وی با بیان ظرفیت های متنوع استان پهناور فارس گفت : با در نظر گرفتن سبد مشتریان و تعامل با مشتریانی که در زمینه های پزشکی ، کشاورز ، انبوه سازی و ... فعالیت می نمایند میتوانیم منابع آن ها را به صورت هدفمند وارد چرخه رونق بخش مسکن نماییم .

رضایی بایگانی شعب را گنجینه ای دانست که ارتباط قطع شده ما با مشتریان قدیمی را احیای می نماید و باعث می گردد تا شاخه های خشک این ارتباط دوباره جوانه زند.

در پایان نیز مدیر شعب استان فارس با اهدای کتاب اثر مرکب به روسای شعب از آنها خواست تا با توجه به شرایط پیش آمده از فرصت ها برای مطالعه کتاب استفاده نمایند. 

آخرین بروزرسانی 1399/5/11