تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیریت شعب استان فارس خبر داد :

برگزاری چهارمین میزگرد تخصصی با موضوع تبیین اقتصاد مقاومتی و نقش بانک ها در اجرای بهینه آن

این نشست با حضور مدیر شعب استان فارس ، دکتر هادیان استاد مدعو و عضو هیات علمی دانشگاه شیراز ، معاونین ، روسای حوزه های حراست ، ناظر شمال ، جنوب و شرق استان ، روسای شعب ، برخی روسای دوایر مدیریت و تعدادی از بازرسان ، حسابرسان و کارشناسان برگزار گردید.

 

علمداری مدیر شعب استان فارس هدف مدیریت از برگزاری این نشست تخصصی را تعامل شایسته با دانشگاه و استفاده از علم روز دانست و خاطرنشان نمود امروز سه قشر در جامعه با قدرت می باشند 1 – ثروتمندان 2- صاحبان پست و مقام 3- صاحبان اطلاعات از این رو که همه همکاران ما اطلاعات کافی از شرایط را دارا می باشند همیشه تجربه ثابت نموده است که صاحبان اطلاعات توانسته اند دو گروه قبلی خود یعنی صاحبان ثروت و پست و مقام را مورد وثوق خود قرار دهند. با برگزاری این قبیل نشست ها ما می توانیم اطلاعات خود را به روز و کاملتر کنیم و از علم روز عقب نیافتیم تا بتوانیم مشاوران خوبی برای مشتریانمان باشیم.

علمداری واژه اقتصاد مقاومتی را از منظر رونق اقتصادی مورد بحث قرار داد و به 30 تفاهم نامه منعقده اشاره کرد که منشا اشتغال زایی استان می شود. با توجه به اینکه آمار پرداختی مشارکت مدنی استان در کشور بعد از تهرانمتعلق به فارس است ، بیانگر این می باشد که ساخت و ساز در استان بیشتر از سایر استان ها اتفاق می افتد. با این پتانسیل موجود می توان با عملیاتی نمودن این تفاهم نامه ها ،شاهد چرخش و رونق اقتصادی در استان باشیم و تمام سپرده های مشتریان در خود استان به بهره برداری برسد. پیشرفت روز افزون صنعت ساختمان ،‌گردش مالی در بانک مسکن و خانه دار شدن مردم محقق شود.

مدیر شعب استان فارس گفت ما می توانیم با فراهم نمودن خرید مدتی و با تخفیف حاصل شده از صنوف معضل چک را برطرف کنیم با توجه به سهم الشرکه هر متقاضی تسهیلات ، به او پاسخگو باشیم و همه در این چرخش نفع می برند از جمله بانک مسکن.

علمداری ضمن تشکر از تلاش های بی دریغ همه همکاران خود در سطح استان از آنان خواست در عملیاتی شدن تفاهم نامه های منعقده بیش از پیش تلاش کنند و نوید این را داد که این طرح باعث می گردد بانک به پویایی قابل قبول خود برسد و در 3 یا 4 سال آینده قابل قیاس با سایر رقبا نمیباشد.

وی افزود امیدواریم که با برگزاری اینگونه نشست ها بتوانیم نقاط ضعف را شناسایی و به تقویت نقاط قوت بپردازیم و در پیشبرد اهداف بانک بیش از پیش تلاش کنیم و این وظیفه خطیر را به سرمنزل مقصود برسانیم.

در این میز گرد تخصصی جناب آقای دکتر هادیان به تشریح اقتصاد مقاومتی و نقش بانک ها در اجرای بهینه آن پرداخت. ضمنادر پایان از اعضای اصلی هسته پژوهش با اعطای جوایز تقدیر به عمل آمد.

آخرین بروزرسانی 1394/4/23