تازه های اخبار تازه های اخبار

برگزاری همایش 500 نفره خانواده درمانی و پیشگیری از اضطراب ،استرس و اختلالات روانی همزمان با دهه پرفروغ فجر در مدیریت شعب استان فارس

نخستین همایش 500 نفره خانواده درمانی و پیشگیری از اضطراب ،استرس و اختلالات روانی همزمان با دهه پرفروغ فجر در مدیریت شعب استان فارس با همکاری دانشگاه شیراز با حضور دکترچنگیزرحیمی استاد دانشگاه شیرازومدیر شعب استان فارس ومعاونین وسایر همکاران برگزار گردید.

درحاشیه این همایش علمداری مدیر شعب استان فارس هدف از برگزاری این همایش را کنترل و مقا بله با استرس و بهره مندی از بهداشت روان بر سلامت و جسم همکاران اشاره نمود. وی ادامه داد اجرای این برنامه برای کاهش اختلالات روانی بسیار لازم و ضروری است و باید به این مقوله بیش از پیش توجه شود.

وی در پایان برنامه ریزی ، هدفمندی ، مشورت با دیگران و ورزش را در پیشگیری از استرس موثر دانست و افزود تقویت بعد معنوی نیز ابزار ارزشمندی برای سلامت جسمانی همه همکاران است.

دکتر رحیمی راجع به عناوین کلی مباحث خانواده درمانی و پیشگیری از اضطراب ،استرس و اختلالات روانی مطالب بسیار شیوا و ارزنده ای ارایه فرمود که استقبال کلیه حضار و قدردانی آنان را در پی داشت و اغلب پیشنهادها حاکی از تداوم برگزاری این قبیل همایش ها بود. سپس طی مراسم قرعه کشی به 10 نفر از برندگان مسابقه خانواده درمانی کارت هدیه تقدیم گردید و در پایان در ساعت 13 پذیرایی ناهار صورت پذیرفت.

آخرین بروزرسانی 1394/4/23