تازه های اخبار تازه های اخبار

جهش وصول جهش تولید

وصول مطالبات مدیریت شعب استان فارس همگام با شعار سال به پیش می رود.

مجید امیری مدیر شعب استان فارس تلاش های مستمر همکاران در حوزه وصول مطالبات را ستودنی دانست و ابراز امیدواری کرد با برنامه ریزی های نوین همچون گذشته حرکت به سویی باشد  تا کارنامه  ای درخشان در این راستا به جای بماند.

وی در این رابطه تشریح کرد : با توجه به ایجاد وضعیتی ملتهب و موانع وصول مطالبات ، می بایست هم اکنون با تبیین  راهکارها بر اساس  شعار امسال که جهش تولید در نظر گرفته شده است ، بتوان از ظرفیت های وصول مطالبات و منابع حبس شده در اختیار مشتریان به تسریع بخشیدن چرخه تولید اقدام نمود و با حفظ وظیفه ذاتی ، اخلاقی و اداری به ارتقای کشور خود کمک کنیم تا شاهد  اتفاقات خوب در آینده نزدیک باشیم .

مدیر شعب استان فارس ایجاد گروهی منسجم متشکل از حوزه حراست و دوایر اعتباری ، حقوقی و وصول مطالبات را برای پیگیری پرونده های کلان مطالباتی ضروری دانست .

وی همچنین انتقال تجارب شعب را با اهمیت تلقی و در این رابطه بر جمع آوری و بررسی کارشناسانه این تجربیات توسط دوایر مربوطه تاکید کرد.

امیری در این خصوص توضیح داد : با توجه به اینکه برای هر پرونده مطالباتی می بایست از راه و روش خاصی استفاده نمود با اجرای کارِ گروهی و استفاده از ظرفیت ها و بررسی عملکرد همکاران  راه کار های بی نظیری در شعب خلق نمود.

پرویز اسفندیاری بیات رییس دایره اعتباری مدیریت فارس گفت : با استفاده از ظرفیت های و اختیارات در سیاست های اعتباری می توان کمک بسزایی به وصول مطالبات نمود . وی طرح میثاق را نمونه ای کارآمد در کاهش معوقات در شعب دانست .

اسفندیاری بیات پیشرفت و موفقیت در اجرای طرح های بانک را در گروه وفاق همگانی همکاران در تمامی سطوح صف و ستاد خاطرنشان کرد.

سیروس ایلان کشکولی رییس دایره وصول مطالبات مدیریت فارس، توجه ویژه به برنامه ریزی و پیگیری مداوم را از مهم ترین فعالیت این حوزه دانست و دلیل موفقیت و کاهش npl مدیریت فارس به عدد 2.8 را مرهون تلاش های تمامی همکاران در اجرای برنامه های گوناگون از جمله پلن عقود مبادله ای ،مشارکت و طرح مهر روستایی عنوان نمود.

وی ابراز امیدواری کرد تا با به کارگیری طرح های جدید و  پیگیری های مجدانه از طریق حوزه های مختلف استان امسال به دستاوردهای درخشانی نایل آییم.

 

 

آخرین بروزرسانی 1399/5/11