تازه های اخبار تازه های اخبار

زندگی در جریان است

سال گذشته با تمام فراز و نشیب به پایان رسید ، گویا شرایط سخت نتوانسته همکاران مدیریت شعب استان فارس را از مسیر اعتلای بانک خارج نماید.

مدیر شعب استان فارس درجمع معاونین دوایر ضمن سپاس از زحمات تمامی همکاران در راستای بهبود شرایط و پیشرفت این مدیریت، گفت : 7.5 درصد رشد منابع و کاهش NPL به عدد 2.8 و تحقق 78 درصدی هدف ضمانت نامه در این مدیریت طی شش ماه دوم سال گذشته نشان دهنده احساس مسیولیت و دغدغه همکاران نسبت به سازمان است.

مجید امیری توضیح داد :  امسال را با برنامه ریزی و ایجاد استراتژی برای تحقق صد در صدی اهداف آغاز کرده ایم و هدف ما بیشتر تمرکز بر همسو شدن تمامی پرسنل در اجرای طرح های مختلف در جهت نیل به پیشرفت سیاست های بانک می باشد.

وی با بیان اینکه زندگی در جریان است و لحظات صبر نمی کنند ، شرایط کنونی را شرایطی ایده آل برای استفاده بهینه از ظرفیت بانکداری الکترونیک در راستای افزایش خدمات غیر حضوری بانک دانست و تشکیل پرونده غیر حضوری و نسخه جدید بانکداری الکترونیک را آغاز خوبی برای ارتقای سیستم در این حوزه اعلام کرد.

ایشان ابراز امیدواری کرد تا با یاری خداوند و همت همکاران بتوان همچون گذشته جایگاه بانک مسکن در استان فارس را ارتقای و شاهد روزهای بسیار عالی برای همه همکاران باشیم.

سید فرشید موسوی معاون مالی و فناوری اطلاعات مدیریت شعب استان فارس ، اتخاذ راه کار های جدید و تشکیل گروه های بازاریابی و وصول مطالبات را عاملی مهم در پیشرفت پایان سال گذشته دانست و در این خصوص گفت : وصول مطالبات توانست در تمامی شاخص ها موفق باشد و عقود مبادله ای را 16 میلیارد ریال کاهش دهد. وی ادامه داد : با شناخت پتانسیلی که در همکاران مدیریت فارس داریم می توان پیشرفت های چشم گیری را برای امسال پیش بینی کنیم.

در این جلسه همچنین معاونین دوایر به ارایه  پیشنهادات برای ترسیم چشم انداز امسال مدیریت شعب استان فارس پرداختند .

 

آخرین بروزرسانی 1399/5/11