تازه های اخبار تازه های اخبار

رضا ده بزرگی به سمت معاون اجرایی مدیریت فارس منتصب گردید

رضا ده برزگی پس از چند سال خدمت در استان یزد به زادگاه خویش بازگشت تا در سمت معاون اجرایی فصلی جدید از خدمت خود را در مدیریت شعب استان فارس شروع نماید.

مجید امیری مدیر شعب استان فارس ضمن خیر مقدم به معاون جدید  گفت :خدا را شاکریم که بعد از نه ماه بالاخره تیم مدیریتی استان فارس تکمیل شد. انتظار اولیای محترم بانک از مدیریت استان فارس بیشتر خواهد شد و امیدوارم با حضورآقای ده بزرگی با کوله باری از تجربه به استان باز گشته اند، در اجرای برنامه های مدیریت  استان فارس موفق تر باشیم.

وی تکمیل تیم مدیریتی را عاملی موثر بر سرعت بخشیدن در برنامه ریزی و استفاده از ظرفیت های جدید دانست و ابراز امیدواری کرد  با همکاری تمام پرسنل شرایط به سمتی هدایت شود تا در 6 ماه نخست امسال تحولی بنیادی در روند بهبود فرایند کار در کل مجموعه مدیریت فارس شاهد باشیم.

مدیر شعب استان فارس با بیان این مطلب که باید فرصت ها را  شکار کنیم ، گفت : نباید منتظر فرصت ها باشیم و زمان را از دست بدهیم  . ما باید از موقعیت هایی که به وجود می آیند راهی برای اعتلای سازمان خود پیدا کنیم.

امیری روحیه حاکم بر مدیریت فارس را در راستای گره گشایی از مشکلات همکاران و مشتریان دانست و بر این موضوع تاکید نمود که همه مشتریان برای ما یکسان هستند و ما به دنبال نقش تسهیلگری در ارایه خدمات به آنها هستیم.

رضا ده بزرگی ضمن تشکر از حسن اعتماد مدیران بانک برای انتصاب وی به عنوان معاون اجرایی مدیریت شعب استان فارس ، افزود : با عنایت خداوند متعال ، همیاری و همدلی همکاران فرهیخته مدیریت فارس و با تلاش مضاعف آمده برداشتن قدم هایی در جهت تحقق اهداف عالی بانک هستیم.

وی همچنین با بیان اینکه همکاران ستاد همیشه یاور و راستای خدمت به پرسنل شعب عمل می نمایند . از اجرای برنامه هایی در حوزه استعداد یابی همکاران و تشکیل تیم های منسجم خبر داد .

معاون اجرایی مدیریت شعب استان فارس در پایان با خاطر نشان کردن این موضوع که همکاران بانک مسکن بیشترین ساعات از زندگی خود را در محل کار سپری می کنند، گفت  : بهترین خوشبختی در طول خدمت داشتن ساعاتی خوش در کنار همکاران است و این لحظات، روزگاری زیبا و خاطراتی دلنشین به ارمغان می آورد.

آخرین بروزرسانی 1399/5/11