تازه های اخبار تازه های اخبار

حضور مدیریت فارس در بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان

بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی فارس به مدت چهار روز مدت برگزار گردید.

در این نمایشگاه  70 شرکت از سراسر نقاط کشور از جمله فارس، تهران، خراسان، اصفهان، آذربایجان و خوزستان در زمینه های تولید انواع لوله، اتصالات، شیرآلات، مصالح ساختمانی،فوم، بتن های آماده و نیمه آماده، تیرچه و بلوک، آسانسور و بالابر، سیستم های تاسیساتی، طراحی و اجرای پروژه های ساختمانی میزبان بازدیدکنندگان و متخصصان این صنعت بودند .

مدیریت شعب استان فارس نیز همچون دوره های گذشته با برپایی غرفه و حضور در این نمایشگاه و تشکیل گروه هایی از همکاران به ارایه اطلاعات در خصوص خدمات و محصولات بانک به مراجعه کنندگان پرداخت.

مجید امیری مدیر شعب  استان فارس ضمن بازدید از غرفه های نمایشگاه در جمع همکاران تاکید نمود : پیشنهاد می کنم تمامی همکاران در نمایشگاه های تخصصی ساختمان حضور یابند و با محصولات آشنا شوند تا علاوه بر افزایش آگاهی نسبت به امور ساختمان ، شرکت های حاذق را برای معرفی به مشتریان و تحکیم زنجیره این صنعت مورد شناسایی و بررسی قرار دهند.

وی همچنین فرصت به وجود آمده برای حضور بانک مسکن در کنار سایر برنده ها مغتنم بر شمرد و این امر را برای افزایش پویایی  و جوان ماندن سازمان مهم تلقی نمود .

مهندس محمود رضایی معاون عمرانی استانداری فارس هنگام حضور در غرفه بانک مسکن ، تقاضای مردم برای روانسازی ارایه تسهیلات خاطر نشان کرد .وی همچنین پرداخت وام  جهت مقاوم سازی منازل را روستاییان حیاتی بر شمرد و افزایش فعالیت بانک مسکن را در این خصوص خواستار شد.

مرتضی پور ابراهیمی رییس اتحادیه صنف تاسیسات مکانیکی ساختمان شیراز ضمن ابراز آمادگی برای انعقاد تفاهم نامه دو جانبه با بانک مسکن ، افزود بیش از 2500 نفر عضور این اتحادیه می باشند و به دلیل اینکه ما در چرخه تولید و صنعت ساختمان فعالیت می نماییم ، بانک مسکن به عنوان حامی مالی و اعتباری نقش بسیار سازنده ای در رونق بخشیدن به این عرص دارد.

ضیای الدین شاکر معاون اداری و پشتیبانی مدیریت فارس ضمن ارایه توضیحات کامل جهت آشنایی معاون عمرانی استانداری فارس با روند ارایه انواع تسهیلات توسط بانک مسکن ، گفت : بانک مسکن با پرداخت 87 میلیارد ریال تسهیلات بیش از یک و نیم  برابر منابع در استان وام پرداخت نموده است که این موضوع بیانگر تاثیر بسزای این بانک  در بخش صنعت ساختمان میباشد.

غلامرضا رضایی رییس دایره ارتباطات و بازاریابی نقش همکاری بانک مسکن و بنیاد مسکن استان فارس را در پرداخت تسهیلات روستایی  را بسیار موثر دانست . وی همچنین از پیمایش میدانی پروژه های بزرگ ساختمانی در استان فارس و ارایه پیشنهاد به سازندگان این پروژه ها برای اخذ تسهیلات ویژه و منحصر به فرد بانک مسکن خبر داد.

سید غلامحسین شجاعی رییس شعبه ستارخان شیراز جزیره ای عمل نمودن فعالان بخش ساختمان را یکی از عوامل رکود این بخش در استان فارس دانست و ایجاد چرخه منابع ایشان در بانک تخصصی مسکن را راهی مهم برای ارایه تسهیلات  بیشتر و کمک به رونق بخشیدن به صنعت ساخت ساز قلم داد نمود.

سید امین سپهرتاج کارشناس روابط عمومی مدیریت شعب استان فارس با بیان این مطلب که در شرایط سخت اقتصادی که تمامی تولید کنندگان و سازندگان با نوسانات قیمت دست و پنجه نرم می کنند اگر بتوانیم واسطه ها را از بین ببریم ، قیمت تمام شده ساخت مسکن به حداقل خواهد رسید.

وی برپایی نمایشگاه را عاملی بسیار موثر در ساخت زنجیره تولید مسکن و افزایش دامنه ارتباط با مشتریان دانست. سپهرتاج همچنین برگزاری جلسات هفکری در غرفه ها را در ارایه راهکار برای رفع موانع تولید مهم عنوان نمود.

کارشناس روابط عمومی مدیریت فارس حضور همکاران شعب میرزای شیرازی ، شهرک گلستان ، استقلال و ستارخان در همکاری برای میزبانی و مذاکره و بازاریابی مراجعه کنندگان با توجه به شرایط آلودگی جامعه به ویروس کویید 19 را ستودنی دانست و افزود : همکاران در چهار شب متوالی متعهدانه و با روحیه مضایف خدمات رسانی بانک مسکن را به شکلی با شکوه به نمایش گذاشتند که ثمره آن آشنایی بیشتر انبوه سازان و صنوف مختلف با محصولات و خدمات بانک بود.

آخرین بروزرسانی 1399/5/11