تازه های اخبار تازه های اخبار

تمامی رده کارکنان برای رسیدن به هدف سهیم هستند

کمیته وصول مطالبات مدیریت فارس در راستای برنامه ریزی برای ساماندهی به پرونده های کلان مطالباتی برگزار گردید.

در این جلسه علاوه بر گروه بندی دوایر مختلف برای همکاری در زمینه تسریع تعیین تکلیف پرونده های مطالباتی ، راهکارهای نوین وصول مطالبات مورد بررسی قرار گرفت .

مجید امیری مدیر شعب استان فارس ضمن تشکر از تیم وصول مطالبات این مدیریت ، فعالیت ایشان را بسیار سخت و برای ارتقای بانک حیاتی عنوان نمود.

وی افزود : وصول پرونده های لا وصول ، شور و شعف را به مجوعه تزریق می نماید و این باور را در بانک تقویت می کند که پیگیری مستمر نتایج مطلوب را به ارمغان می آورد.

امیری مهمترین مرحله وصول مطالبات را پیگیری از اولین قسط معوق و سر رسید گذشته عنوان نمود و گفت : در حوزه وصول مطالبات تمامی کارکنان از پایین تا بالاترین رده می بایست برای رسیدن به موفقیت همیاری و همکاری نمایند.

مدیر شعب استان فارس همچنین به بیان آمارها و دستاوردهای جدید وصول مطالبات این مدیریت پرداخت و در این زمینه از کاهش 18 درصدی کل مطالبات و تغییر میزان NPL  از 4.49 به 3.37 نسبت به خرداد ماه خبر داد.

مجید امیری در پایان ابراز امیدواری نمود با به کارگیری راهکارها و برنامه ریزی های جدید در زمینه وصول مطالبات شاهد به وجود آمدن نتیجه ای عالی و آماری درخشان برای پیشرفت بانک مسکن باشیم.

آخرین بروزرسانی 1399/6/6