تازه های اخبار تازه های اخبار

فرمانده پایگاه مقاومت مدیریت شعب فارس معرفی شد

طی بر گزاری جلسه ای با حضور رییس بسیج ادارات فارس و چند نفر از ایثارگران جنگ تحمیلی و با اهدای حکم، سید فرشید موسوی معاون مالی وفناوری مدیریت شعب استان فارس به عنوان فرمانده پایگاه مقاومت بسیج این مدیریت معرفی گردید.

مجید امیری مدیر شعب استان فارس ضمن سخنرانی درباره سلحشوری و از خودگذشتی و خدمات ستودنی ایثارگران و بسیجیان  به میهن اسلامی ایران ، اظهار داشت : روحیه تلاشگری بسیجیان در مدیریت فارس به گونه ای رشد نموده است که همکاران در چند ماه اخیر با اهدای مبالغی از حقوق ماهانه خود به آزاد سازی چهار زندانی جرایم نقدی و بازگشت ایشان به کانون گرم خانواده اقدام نمودند.

وی همچنین از همکاری بسیج مدیریت فارس در راستای کمک به هم وطنان در دوران کرونا و افراد تحت پوشش کمیته امداد  استان فارس سخن گفت .

امیری در خصوص معرفی سید فرشید موسوی به عنوان فرمانده پایگاه مقاومت بسیج مدیریت فارس عنوان کرد : بسیار خوشحال هستیم که این مسیولیت و پرچم فرماندهی بسیج این مدیریت به دست شخصی است در دهه سوم خدمت خود همیشه با صداقت ، ولایت مداری و عدالت محوری به انجام وظیفه و در همه مواقع با روحیه جهادی به یاری این مدیریت فارس پرداخته است.

سرگرد رضا اسمی فرمانده حوزه بسیج ادارات کل فارس با بیان این مطلب که بسیج مولد انقلاب اسلامی و معجزه ذهنی امام خمینی (ره) است ، تشریح کرد : امروز بسیج افق های وسیعی را برای دفاع از انقلاب اسلامی ترسیم نموده است و این ایده مبارک تغییر دهنده همه معادلات فضای مواجهه نظام اسلامی با نظام سلطه است.

وی افزود : هدف بسیج فتح قله هایی است تا بتواند ارزش های اسلام را جاری کند تا روحیه مقاومت و ایثارگری در کالبد جهان اسلام احیای گردد.

سرگرد اسمی انتخاب سید فرشید موسوی به عنوان فرمانده پایگاه مقاومت بسیج مدیریت فارس بسیار خجسته دانست و ابراز امیدواری نمود همچون گذشته شاهد افزایش چشم گیری کارکنان این مدیریت در حوزه بسیج باشیم.

آخرین بروزرسانی 1399/6/6