تازه های اخبار تازه های اخبار

اقدامی برای رفاه جامع سلامت همزمان با روز پزشک

جلسه ای در مرکز بانکداری شرکتی مدیریت شعب استان فارس با حضور مدیر رفاهی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و مسیولان شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب و شرکت ارگ جنوب برگزار گردید .

در این جلسه که همزمان با سالروز حکیم ابو علی سینا و روز پزشک برگزار گردید  ، طرح های نوین در راستای اقدمات چند جانبه برای رفاه و تجلیل از جامعه سلامت استان فارس مورد بررسی قرار گرفت.

       مجید امیری مدیر شعب استان فارس قدمت پزشکی ایران در تاریخ را نشانه خرد ورزی و تولید علم در این سرزمین و گواهی  بر وجود استعدادهای درخشان و اندیشه های پرفروغ در آسمان این مرز و بوم عنوان نمود و افزود : خدمت به خلق در راستای اعتلای این سرزمین پلکانی برای صعود تا قرب خدا و رسیدن به کمال و مقام والای انسانی است و کسانی که توفیق خدمت به دیگران را دارند ،حس حیات ونبض انسانیت آنان زنده و بیدار است و همین رفتار سبب ساز محبوبیت نزد دیگران و حکومت بر قلب ها ونفوذ در جان هااست . 

      وی گفت : حال که جامعه سلامت خدمات و فداکاری خود را همه عمر صرف تسکین آلام دردمندان و جلب رضای خداوند نموده وعلیرغم همه ناملایمات از هیچ کوشش و تلاشی در این مسیر دریغ نکرده اند ، وظیفه ما است که با کمک به تامین رفاه ایشان بتوانیم قدمی در راه آسایش این بزرگواران برداریم.

        مدیر شعب استان فارس بانک مسکن را یگانه بانک تخصصی در بخش صنعت ساختمان و مجری طرح های بزرگ دولتی عنوان نمود و ضمن توضیح در خصوص روش های تامین مالی این بانک ، گفت : شرکت های سرمایه گذاری مسکن جنوب ،بنیاد مسکن فارس و شرکت ارگ مسکن جنوب همیشه در اجرای طرح های عظیم ساختمانی در کنار بانک پرتوان فعالیت نمودند تا مشتریان با تعلق خاطر و آرامش بتوانند صاحب خانه گردند.

      امیری همکاری چند جانبه با علوم پزشکی شیراز را اقدامی شایسته در راستای رفع دغدغه کارکنان این مجموعه برای داشتن سرپناهی مناسب  و ایجاد محیط و زندگی آرام برای خانواده  شان خاطر نشان کرد.

دکتر بهمن یاری مدیر رفاهی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان این مطلب که امروزه داشتن مسکن یکی از مشکلات بسیاری از افراد جامعه است ، توضیح داد : تعامل و استفاده از تجارب بانک مسکن و شرکت های مطرح ساختمانی میتواند علاوه بر تسهیل و تسریع در روند خانه دار شدن پرسنل این مجموعه ، از اتلاف هزینه ها و به وجود آمدن مشکلات حقوقی جلوگیری نماید.

      وی افزود : با توجه به وجود زمین های متعددی که در مالکیت دانشگاه علوم پزشکی شیراز در شهر های مختلف قرار دارد، این ظرفیت وجود دارد تا با انعقاد قرارداد های چند جانبه شاهد احداث پروژه های عظیم ساختمانی و کمک به خانه دار شدن بخش عظیمی از کارکنان این مجموعه باشیم.

آخرین بروزرسانی 1399/6/6