تازه های اخبار تازه های اخبار

در سومین سمینار فصلی روسای شعب استان فارس بیان شد :

در سومین سمینار فصلی روسای شعب استان فارس بیان شد : مانده سپرده های مدیریت شعب استان فارس از 23000 میلیارد ریال گذشت

سومین سمینار روسای شعب مدیریت فارس با حضور مدیر شعب استان ،‌معاونین ، روسای حوزه ها ،‌روسای شعب ، بازرسان ، حسابرسان و سایر همکاران برگزار گردید.
علمداری مدیر شعب استان فارس در سمینار روسای شعب استان فارس بیان نمود که 53 شعبه از 86 شعبه تحت پوشش مدیریت فارس موفق شدند در پایان شهریور ماه هدف تعیین شده خود را در بخش جذب منابع محقق سازند و هم اکنون مانده سپرده های مدیریت از مرز 23000 میلیارد ریال گذشت.
علمداری خاطرنشان کرد که هرگاه ما به دنبال منافع جمع و کل سازمان برویم حتماً منافع شخص هم محقق می گردد و هرگاه به دنبال منافع شخص رفتیم به منافع جمع و کل سازمان هم نمی رسیم. نتیجه منافع اشخاص تقابل است که تقابل مبادرت به اعمال سلیقه شخصی افراد و عمل به آن می باشد.
در ادامه علمداری به تشریح مجمع و شورای مدیران پرداخت پس از پخش فیلم مجمع وشورای مدیران ، علمداری خاطرنشان کرد که در شش ماهه اول طی جلسه مجمع ، مدیریت فارس موفق به کسب مقام اول در بین مدیریت های هم درجه شده و در کل کشور چهارم گردیده که مرهون خدمات و تلاش بی وقفه تمامی همکاران می باشد.
علمداری همچنین ، همگی همکاران را به دو موضوع مهم بانک ملزم کرد 1- وصول مطالبات 2 – فروش اقساطی طرح مهر . که اگر همکاران ممارست ویژه در این دو بخش داشته باشند به مراتب جایگاه مدیریت بهتر می گردد.
جعفری معاون اجرایی مدیریت به بیان دیدگاه اعتباری بانک پرداخت و سیاست های اعتباری مورد نظر هیات مدیره را به طور کامل تشریح نمود که با پرسش و پاسخ همکاران همراه بود. جعفری خاطرنشان ساخت با تنوع خوبی که در سبد اعتباری و تسهیلاتی بانک وجود دارد می توان به نحو مطلوب در جهت جذب منابع صفر درصدی ( جاری ) اقدام نمود. وی وصول مطالبات را از مباحث بسیار با اهمیت برشمرد و گفت شعب تمامی سعی خود را در جهت بررسی و تعیین تکلیف پرونده های در حال سررسید شدن و فروش اقساطی طرح مهر بکار گیرند.
محمد غضنفری نصرآباد معاون اداری پشتیبانی با اعلام این مطلب که بانک هیچ تلاش و کوششی از همکاران را بی پاسخ نمی گذارد چه از بعد مادی و چه معنوی ، پیاده سازی طرح " مدیران و کارکنان اثر گذار " را نیز در این راستا عنوان نمود و به تشریح طرح پرداخت. وی همچنین خواستار تلاش جدی تر در بخش فروش اقساطی مسکن مهر شد و همچنین از همکاری شعب با بخش آموزش تشکر و قدردانی نمود.
سید فرشید موسوی معاون فناوری اطلاعات مدیریت در این سمینار اهداف شش ماهه دوم را تشریح نمود و با توجه به اینکه هدف هر شعبه جداگانه ابلاغ گردیده است ، شعب را در جهت تحقق این اهداف به تلاش بیش از پیش فرا خواند.
موسوی بیان نمود با سپرده های موجود و تنوع بالای آن می توان به نحو مطلوب در جهت جذب منابع و بازاریابی هدفمند اقدام نمود.
در ادامه جلسه علمداری به جمع بندی سمینار پرداخت و از تمامی شعب تحت پوشش خواست که سعی و توان خود را در جهت منافع جمعی بانک بکار بندند .
در پایان از شعب برتر نیز به نحو مقتضی تقدیر بعمل آمد./ف
آخرین بروزرسانی 1394/11/25