تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیریت شعب استان فارس

برگزاری چهارمین المپیاد ورزشی مدیریت فارس به مناسبت دهه فجر

مدیر شعب استان فارس در افتتاحیه چهارمین المپیاد ورزشی بانک مسکن به مناسبت دهه مبارک فجر گفت : در بحث بودجه ورزش و فعالیت های ورزشی مدیریت از ابتدای سال تاکنون بسیار موفق عمل کرده است.
وی افزود با توجه به توان و پتانسیل همکاران کارهای انجام گرفته در جهت بالا بردن روحیه و سلامت جسم همکاران صورت پذیرفته است. همچنین هر چه همکاران به سمت فعالیت های ورزشی حرکت کنند از بیماری ها در امان خواهند ماند. انتظار ما این است که با توکل بر خداوند متعال در المپیادهای بعدی بانک ما شاهد حضور 700 نفره کارکنان ( تمامی پرسنل مدیریت فارس ) باشیم. وی از همکاران خواست که دیگر همکاران را تشویق و باعث برانگیخته شدن ذهن آنان گردند تا در فعالیت های ورزشی شرکت کنند و در نهایت به تندرستی مجموعه بانک برسیم.
وی با اشاره به اینکه برنامه های دهه مبارک فجر باید نشاط و شادابی در سطح همکاران ایجاد کند ، برگزاری همایش طب سالمندی ویژه بازنشستگان ، المپیاد ورزشی جهت همکاران ، نمایش شاد و موزیکال جهت فرزندان و خانواده ها در برنامه مدیریت فارس است.
در نهایت مدیر شعب استان فارس از بعیدی رییس دایره امور اداری ، آموزشی و رفاهی تشکر نمود که با برنامه ریزی صورت گرفته موفق به برگزاری چهارمین دوره المپیاد ورزشی بانک نایل آمده است./ف
آخرین بروزرسانی 1394/11/26