تازه های اخبار تازه های اخبار

در مدیریت فارس

هشتاد و هفتمین شعبه در مدیریت فارس افتتاح گردید.

شعبه مجتمع خلیج فارس بانک مسکن با حضور مدیر شعب استان فارس معاونین ، روسای ادارات مدیریت و اعضای هیات مدیره مجتمع خلیج فارس افتتاح گردید.
در مراسم افتتاح این شعبه علمداری ضمن قدردانی از مسیولان و کارکنان درخصوص افتتاح این شعبه جدید بیان داشت این شعبه با بهره مندی از تجهیزات روز و کارآمد و استفاده از فناوری های نوین ، آماده ارایه خدمات به مشتریان است.
علمداری مدیر شعب استان فارس نیز در ادامه با تاکید بر اهمیت مشتری مداری در بانک مسکن گفت : تمامی همکاران باید در جذب مشتریان و ارتقای بهره وری شعبه فعالیت کنند ، همچنین ما نیز بر آنیم با اطمینان خاطر و اعتماد وافر در مسیر تولید ، رشد و شکوفایی اقتصاد جامعه نیز با حسن وفاداری با کلیه بانک های کشور تعامل ، تفاهم ، همکاری و همیاری نماییم ما با شعار حفظ مشتریان و مشتری مداری بر آنیم تا با مفاهیم علمی و دانش و تجربیات در زمینه های ساختاری ، ابزاری ، رفتاری ، جهت سرعت بخشیدن به رشد و توسعه و انتقال تجارب و تبادل آرا و نظرات و افزایش بهره وری و رشد و توان رقابتی مجدانه تلاش ورزیم و نقشی سازنده ، راهگشا و کاربردی داشته باشیم.
بانک مسکن شعبه مجتمع خلیج فارس در مجتمع خلیج فارس شیراز واقع شده است که مجتمع رفاهی تفریحی تجاری می باشد.
علمداری توانایی بانک مسکن در ارایه دستگاه pos به تمامی کسبه مجتمع خلیج فارس اعلام نمود و با معرفی شعبانی رییس شعبه خلیج فارس گفت با کادر مجرب در نظر گرفته شده برای شعبه به تمامی نیازهای بانکی کسبه پاسخگو خواهیم بود.
در ادامه علمداری اذعان نمود با توجه به زیرساخت های تهیه شده برای مجتمع خلیج فارس امکان وصل نمودن pos‌ها به سیستم LAN بدون مشغول شدن سیستم تلفن واحدهای تجاری با سرعت بالا در انجام تراکنش مالی امکان پذیر می باشد.
در پایان علمداری به همراه دکتر حسینی ( معاون اداری معالی خلیج فارس ) و اعضای هیات مدیره خلیج فارس شعبه را افتتاح نمودند./ف
آخرین بروزرسانی 1394/11/26