تازه های اخبار تازه های اخبار

کاهش ریسک و بازگشت سرمایه با حساب 2و1

دایره ارتباطات و بازاریابی مدیریت شعب استان فارس با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان فارس و حضور سازمان های مردم نهاد، اقدام به برگزاری جلسه ای به صورت آنلاین نمود . در این جلسه خدمات بانک مسکن در قالب پویش چگونه خانه دار شویم برای حاضرین تشریح شد.

غلامرضا رضایی رئیس دایره ارتباطات و بازاریابی با بیان این مطلب که دغدغه اصلی جوانان داشتن سرپناه می باشد و این موضوع بسیاری از مشکلات ایشان را حل می نماید افزود : پویش سراسری در بانک مسکن برگزار شده تا با اطلاع رسانی صحیح و افزایش سطح آگاهی فرصت هایی را که خدمات بانک مسکن برای خانه دار کردن به وجود آورده است در اختیار جوانان قرار بدهد.

وی در این رابطه مثال زد : صندوق پس انداز مسکن یکم طرح سابق بانک مسکن بود که بسیاری از زوجین را با حمایت مالی ، سود اندک و مدت باز پرداخت طولانی در راه خانه دار شدن یاری نمود.

رضایی ، هشتاد و دو سال قدمت بانک مسکن و فعالیت تخصصی در زمینه صنعت ساختمان را نشان دهنده نقش مشاوره ای و تخصصی این بانک دانست.

رئیس دایره ارتباطات و بازاریابی مدیریت شعب استان فارس حساب مسکن جوانان و آتیه طلایی 3 را مکمل یکدیگر برای پس اندازی ارزشمند عنوان کرد و افزود : با این دو خدمت بانک مسکن از تجمیع منابع خرد سودی بزرگ نصیب سپرده گذاران می شود و با تنوع و انعطافی که دارند میتوانند حامی شایسته ای برای آینده جوانان باشند.

وی همچنین ظرفیت تسهیلات 2 و 1 را مناسب برای کاهش ریسک در هنگام خرید و پس انداز خاطر نشان کرد و بازگشت سرمایه را از نقات قوت این تسهیلات بر شمرد.

رضایی از اجرای طرح پاسخگویی به سوالات مشتریان در خصوص پویش چگونه صاحب خانه شویم توسط همکاران منتخب در شعب و همچنین ایجاد صفحات  در برنامه های مجازی برای تسریع در ارتباط و اطلاع رسانی با مشتریان خبر داد.

در پایان جلسه رئیس دایره ارتباطات و بازاریابی و رئیس دایره امور اعتباری به پاسخگویی به سؤالات حاضرین پرداختند.

 

آخرین بروزرسانی 1400/6/28