تازه های اخبار تازه های اخبار

افتخار ما دانشتن همکاران متعهد و گره گشا می باشد

اعضای هیات مدیره طی سفر به حوزه شرق استان فارس از سه شعبه کوار ، مرکزی و جهاد فیروزآباد بازدید نمودند تا ضمن گفتگو با کارکنان به بررسی ظرفیت های این منطقه و تبادل نظر درباره پرونده های مطالباتی بپردازند.

محمد حسن علمداری عضو هیئت مدیره با قدردانی از زحمات همکاران بانک مسکن با توجه به شرایط فعلی همه گیری ویروس کرونا ، ایشان را به عنوان الگوی واقعی اخلاق مداری و احترام به هموطنان خاطر نشان کرد .

وی رسالت بانک مسکن را خدمت به تمامی مردم دانست و افزود : برای ما افتخار است که با همکارانی مشغول به کار هستیم که کمک به تسریع انجام امور مشتریان را سرلوحه کار خود قرار می دهند و مانند سربازان برای گره گشایی از کار مردم انجام وظیفه می نمایند

علمداری رشد منابع و کسب جایگاه های درخشان مدیریت فارس را در گرو برکات عملکرد همکاران عنوان نمود.

جعفر آقا ملایی دیگر عضو هیات مدیره نیز با همکاران سه شعبه مذکور گفتگو نمود و راهکار و پیشنهادات ایشان را در خصوص بهبود روند ارائه خدمات بانک جویا شد.

همچنین روسای شعب کوار ، مرکزی و جهاد فیروزآباد  به بیان آمار عملکرد و چگونگی پیشرفت در حوزه جذب منابع به ترتیب با رشد 6 ، 9.9 و 17 درصدی  سخن گفتند که اهم راهکار های ایشان ، ایجاد همدلی و همسویی با کارکنان و مشتریمداری ، خوشرویی و ایجاد ارتباطی صمیمانه و مستمر با مشتریان و همچنین برگزاری جلسات و ارتقاء سطح آگاهی همکاران در خصوص محصولات بانک بود.

روسای شعب یاد شده تاثیر حمایت های تیم مدیرتی و پاسخگویی ایشان را در بالا رفتن انگیزه و علاقه مندی همکاران به تلاش مظائف را بسیار با اهمیت دانستند.

شایان ذکر است علاوه بر اعضاء هیات مدیره ، تیمی متشکل از روسای ادارت مهندسی و املاک ، حقوقی و پیگیری وصول مطالبات جهت بررسی و تعیین تکلیف پرونده های مطالباتی حوزه شرق در محل پروژه ها حضور یافتند و با مالکین در این رابطه به گفتگو پرداختند.

آخرین بروزرسانی 1400/6/28