تازه های اخبار تازه های اخبار

در یک مسیر قدم برمی داریم

مدیریت شعب استان فارس میزبان هیات مدیره سازمان فنی مهندسی ساختمان استان فارس بود تا در باره همکاری های دوجانبه در راستای انجام پروژه های بزرگ ساختمانی در شهر شیراز تبادل نظر کنند.

مدیریت شعب استان فارس میزبان هیات مدیره سازمان فنی مهندسی ساختمان استان فارس بود تا در باره همکاری های دوجانبه در راستای انجام پروژه های بزرگ ساختمانی در شهر شیراز تبادل نظر کنند.

سید مرتضی سیف زاده رئیس سازمان مهندسی ساختمان استان فارس با بیان اینکه حمایت های بانک مسکن همیشه گره گشای مردم در رسیدن به سرپناه است گفت : این سازمان و بانک مسکن همیشه در یک مسیر قدم بر میدارند تا آسایش را برای هموطنان به ارمغان بیاورند .

وی از شروع پروژه ای بزرگ با ظرفیت 10 میلیون متر مربع در قالب 9 هزار و پانصد واحد مسکونی در شهر شیراز خبر داد و توضیح داد : این پروژه تلفیقی از طرح اقدام ملی ، مسکن مهندسان و ویلاشهر می باشد و دارای انواع فضاهای خدماتی ، بهداشتی ، مذهبی و آموزشی می باشد.

سیف زاده با اعلام این که در اجرای این پروژه بیش از 10 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری خواهد شد ، افزود : بانک مسکن با ارائه تسهیلات و حمایت های خود میتواند در  تسریع روند اتمام پروژه نقش مهمی را ایفا نماید.

احمد علی جعفری مدیر شعب استان فارس با بیان اینکه امروز خانه دار شدن یک ضرورت مهم برای خانوار است و بر ایجاد کانونی گرم خانواده و ارتقاء سطح کیفی جامعه کمک می کند ، افزود :

رسالت اصلی بانک مسکن ارائه تسهیلات تخصصی مسکن در راستای رونق بخشیدن بخش ساختمان است. 

جعفری در این خصوص توضیح داد : تعداد فراوانی از ساختمان ها در کل کشور از تسهیلات بانک مسکن استفاده می کنند و علاوه بر این شغل ها ، صنایع زیادی با صنعت ساختمان در ارتباط می باشد که در صورت پیشرفت بخش مسکن همه آنها رونق می یابند.

مدیر شعب استان فارس همچنین از نگاه علمی و تخصصی به ساخت پروژه ها در بانک مسکن سخن گفت و در این رابطه عنوان کرد : بانک مسکن تسهیلات ویژه ای برای ترقیب ساخت پروژه ها بر اساس فناوری نوین و بهبود مصرف انرژی ارائه می نماید تا ترویج مقاوم و زیبا سازی و ارتقاء اقتصاد در سطح کشور تدام یابد .

آخرین بروزرسانی 1400/6/28