تازه های اخبار تازه های اخبار

کارکنان انتظامات جزو کوشاترین و چابک ترین همکاران می باشند

در راستای اجرای برنامه های نوین عملکردی حوزه حراست مدیریت شعب استان فارس، اولین برنامه تفریحی- ورزشی کوه نوردی ویژه همکاران انتظامات برگزار گردید.

در این برنامه پس از صعود کادر انتظامات به همراه معاون حفاظت فیزیکی حوزه حراست به قله کوه دراک شیراز، مدیر شعب استان فارس و رئیس حوزه حراست به آنان پیوستند.

احمد علی جعفری مدیر شعب استان فارس در جمع همکاران حوزه حراست و مجموعه انتظامات مدیریت شعب استان فارس ، آنان را جزو کوشاترین و چابک ترین همکاران حال حاضر بانک مسکن معرفی نمودند و افزود: انتظامات از جمله مشاغل سخت در مجموعه بانک بوده و همکاران انتظامات در همه ساعات از شبانه روز با از خودگذشتگی در جهت حراست و حفظ آرامش همکاران و مشتریان فعالیت می نمایند.

در ادامه برنامه آقای محمد باقر حسنی پور ماهانی مسوول حوزه حراست ضمن قدردانی از حضور مدیر شعب استان در جمع همکاران انتظامات و قدرشناسی از ایشان، عنوان کرد : به دلیل اینکه اولین برخورد مشتریان و کارکنان با همکاران انتظامات می باشد، همیشه اخلاق مداری و رعایت ادب به عنوان مهمترین اصل در ارتباط همکاران انتظامات مدیریت رعایت می‌شود تا رضایت خالق و خلق ، لحظه هایی سراسر نشاط و معنویت را در کار آنان رقم بزند.

وی همچنین با تشکر از دغدغه مندی و تلاش های خالصانه محمد جواد خادم حمزه در جایگاه معاونت فیزیکی این حوزه ، انتظامات مدیریت را نقطه قوت حراست و همکار بودن با آنان را مایه آرامش و افتخار مجموعه برشمرد.

در ادامه با حضور مدیر شعب استان و مسئول حوزه حراست  ضمن اهداء لوح تقدیر به همکاران انتظامات، از نفرات برتر تست ورزشی ایفرد و تیراندازی سال گذشته تقدیر به عمل آمد.

آخرین بروزرسانی 1400/6/28