زهرا صداقت علی : حراست مامن آرامش کارکنان باشد

زهرا صداقت علی : حراست مامن آرامش کارکنان باشد

در نشست ماهانه حوزه حراست مدیریت گیلان

به گزارش روابط عمومی مدیریت گیلان در مراسم ماهانه حوزه حراست با همکاران انتظامات ؛ مدیر شعب گیلان حراست را مامنی برای آرامش کارکنان وپشتوانه ای محکم برای حفظ سلامت بانک دانست .
وی از حراست بعنوان چشم مدیر در هر سازمان تعبیر کرد واز رییس حوزه حراست بدلیل حفظ و ارتقای توان حفاظتی و امنیتی بانک و تعامل خوب با همکاران و همچنین ایجاد فضای اعتماد و اطمینان در تمامی سطوح مدیریت تقدیر و تشکر نمود .
مدیر گیلان در ادامه اظهار داشت :هر سازمانی جهت نیل به اهداف خود به سلامت درونی و بیرونی نیاز دارد و از انجاییکه سلامت هر سازمان در معرض خطرها و آلودگی ها قراردارد حراست می تواند در حفظ سلامت و پیشگیری از تهدیدها کمک شایانی به سازمان نماید.
زهرا صداقت علی در بخش دیگری از صحبت های خود تصریح کرد ؛ با توجه به توانایی های همکاران انتظامات انتظار می رود که همکاران با مطالعه دستورالعمل ها و شرکت در جلسات بخشنامه خوانی ضمن افزایش اطلاعات بانکی بتوانند در مباحث جذب منابع و وصول مطالبات نیز در کنار دیگر همکاران تلاش بیشتری نمایند .
مدیر گیلان برخورد و تعامل خوب کارکنان انتظامات با ارباب رجوع و کارکنان را بسیار تاثیرگذار دانست و تاکید نمود که  انتظامات با رعایت وظایف تعریف شده ، تکریم مشتریان وارتباط صمیمانه با کارکنان را کما فی السابق سرلوحه کار خود قراردهند.
در ابتدای این مراسم امیر بهاروندی رییس حوزه حراست مدیریت گیلان ضمن تشکر از حمایت و پشتیبانی مدیر استان ، گزارشی از عملکرد حوزه حراست را ارایه واظهار داشت :حفظ امنیت کارکنان و اماکن بانک چه در زمان اداری و غیر اداری  یکی از الویت های کار حراست می باشد و این حوزه با تمام توان برای ایجاد بستری امن برای مشتریان و همکاران تلاش خواهد کرد.
این مراسم با اهدا درجه سرنگهبانی به غلامحسین رحمان پرست محقق  و همچنین تقدیر ایشان به خاطر کسب رتبه برتر در مسابقات کتابخوانی به پایان رسید .
 

آخرین بروزرسانی 1398/10/4