به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر

به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر

دیدار مدیر شعب استان با خانواده های معظم شهدای جانبازان ،اسرای و ایثارگران بانک مسکن

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک مسکن استان گیلان به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر ،زهرا صداقت علی - مدیر شعب استان گیلان با خانواده های محترم آزادگان و ایثارگر  وطن خواه وگون آبادی دیدار و گفتگو کرد.

زهرا صداقت علی ، دیدار با خانواده های معظم شهدای ،جانبازان ،آزادگان و ایثارگران  بانک را یک وظیفه دینی و ملی دانست و افزود :باید با حضور و احترام به این عزیزان  قدرشناس و قدردان آنان باشیم.

ایشان نقش آزادگان و خانواده های آنان را مهم دانست وبیان داشتند : آزادگان ،ایثارگران و همه رزمندگان قهرمانان به یادماندنی تاریخ اند و رشادت ها و ایثارگری شهدای،جانبازان و آزادگان درس بزرگی برای جامعه اسلامی است و زنده نگهداشتن ایثارگری و رشادتهای این قهرمانان باعث تداوم راه انقلاب و روحیه ایثار و فداکاری در نسل جدید و آینده می شود.

وی در ادامه وجود آزادگان ،ایثارگران و  فرزندان آنان در جمع کارکنان بانک مسکن را موجب برکت و تقویت روحیه تلاش و فداکاری و همچنین حفظ کرامت آنان را از وظایف همه دانست  .

در پایان این دیدار آزادگان با بیان خاطرات خود از رشادتهای رزمندگان اسلام گفتند و یادآوری کردند این انقلاب و آرمان های آن با همت همه حفظ و به نسل های آینده انتقال یابد. 

در پایان این دیدار مدیر شعب استان با اهدای لوح سپاس از صبر و صلابت این عزیزان و خانواده هایشان تشکر و قدردانی نمودند.

آخرین بروزرسانی 1398/11/19