مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) گیلان

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) گیلان

از حمایت بانک مسکن سپاسگزاریم

به گزارش روابط عمومی گیلان در نشستی که با حضور مدیر شعب استان و مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار شد عباس اهرابی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری مجموعه بانک مسکن با کمیته امداد خواهان استمرار بیشتر این همکاری در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغال زایی مددجویان کمیته امداد و کمک به ریشه کن کردن فقر شد.

مدیر کل کمیته امداد گیلان به نقش مهم سیستم بانکی در اقتصاد کشوروایجاد اشتغال اشاره وتصریح کرد ؛ به ثمر رسیدن طرح های اشتغالزایی درگرو حمایت و پشتبانی بانکها بوده و انصافا بانک مسکن به بهترین شکل از کمیته امداد حمایت نموده است .

در ادامه این نشست مدیر شعب گیلان کمیته امداد را میراث بزرگ بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره ) دانست و رسالت این نهاد را بسیار ارزشمندوالهی برشمرد، وی همراهی با این رسالت را باعث مباهات دانست و تاکید نمود یک از افتخارات بانک مسکن پاسخگویی و ارایه خدمت به تمامی آحاد جامعه علی الخصوص قشر متوسط و کم برخوردار می باشد .

زهرا صداقت علی در ادامه افزود :مدیریت بانک مسکن گیلان در سال جاری  93درصد از اعتبار تسهیلات بخش اشتغالزایی را به مددجویان و معرفی شدگان کمیته امداد پرداخت نموده است و امید است تا پایان سال با تلاش همکاران 7درصد باقیمانده نیز پرداخت شود.

آخرین بروزرسانی 1398/12/17