تازه های اخبار تازه های اخبار

وظیفه ما حفظ و صیانت از جایگاه بانک و انتقال آن به آیندگان است

مراسم جشن هشتادمین سالروز تاسیس بانک مسکن با حضور تعدادی از مدیران سابق ،همکاران شاغل و بازنشسته در محل مدیریت شعب گیلان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی مدیریت گیلان در ابتدای مراسم زهرا صداقت علی مدیر شعب استان ضمن تقدیر و تشکر از حضور مهمانان  و تبریک سالروز  تاسیس بانک به نقش و جایگاه بانک مسکن بعنوان یک بانک با پیشینه پر افتخار و مورد اعتماد مردم اشاره و اظهار داشتند: این جایگاه مرهون تلاش و زحمات بی شایبه همکاران در سالهای متمادی بوده و وظیفه ما علاوه بر حفظ و صیانت از این جایگاه ،ارتقا و تصویر سازی در ذهن مشتریان و سپردن این جایگاه به آیندگان می باشد .

وی در ادامه تصریح کرد :توجه به نیازهای مادی و معنوی بازنشستگان ،ایجاد زمینه هایی برای حضور پرفایده آنان در صحنه اجرایی با توجه به تجربیات ،تخصص ها و توانایی ها از جمله امور ضروری و پراهمیتی است که باید توسط ما مدنظر قرار گیرد. مدیر شعب استان خانواده بانک مسکن را سرمایه اصلی بانک توصیف و برای همه همکاران بهروزی ،سربلندی و توفیق روز افزون آرزو کرد .

در ادامه مراسم آقای رسول جفرودی از مدیران سابق مدیریت گیلان به بیان  تجربیات و خاطرات دوران خدمت خود پرداخت و عنوان داشتند که موفقیت های بدست آمده حاصل تلاش و همکاری کلیه کارکنان درتمامی سطوح بوده و برآیند آن تامین مهمترین نیاز خانواده ها در طول زندگی شان است که این موضوع باعث افتخار برای همگی ما می باشد .

گفتنی است آقای عبداله شعبانی سبزه میدانی رییس کانون بازنشستگان استان نیزدر ادامه به ایراد سخن پرداختند و درپایان مراسم، تندیس و لوح تقدیر توسط مسیولین مدیریت به مدیران سابق و همکاران بازنشسته اهدا شد .

آخرین بروزرسانی 1397/11/9