تازه های اخبار تازه های اخبار

میز خدمت جهادی

برگزاری میز خدمت جهادی با عنوان سردارشهید حاج قاسم سلیمانی در مصلی رشت

                                 

به گزارش روابط عمومی گیلان روز جمعه مصادف با هفتمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر میز خدمت جهادی که به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مزین گردیده بود، مدیران و مسیولان مدیریت شعب گیلان جهت پاسخگویی و حل مشکلات بخش بانکی به صورت چهره به چهره به آحاد مختلف مردم دیدارنمودند .

در این حرکت جهادی که با حضور استاندار و مدیران استانی و مقامات لشگری  برگزار و با استقبال پرشور مردم مواجه گردید مدیریت گیلان نیز راستای پاسخگویی هر چه بهتر به سوالات مردم و حل مشکلات آنها در این مراسم شرکت نمود.

در این مراسم سید محسن موسوی معاون اجرایی مدیریت ،امیر بهاروندی رییس حوزه حراست و تعدادی از روسای دوایر و روسای شعب حضور داشتند و تلاش گردید همگام با دیگر نهادها مشکلات بخش مسکن مراجعه کنندگان بررسی و نسبت به ارایه توضیحات و رفع مشکلات آنان اقدام شود .

گفتنی است چهارمین مرحله میز خدمت استان گیلان با همت استانداری و سازمان بسیج کارمندی و با حضور 41دستگاه اجرایی در حاشیه برپایی آیین عبادی ،سیاسی نماز جمعه در مصلی رشت بر پا گردید.

این مراسم که با پوشش گسترده خبری رسانه ها همرا بود رضایت عمومی مردم از ایجاد میز خدمت تمامی ادارات در یک مکان و مطالبه استمرار این حرکت را  بهمراه داشت .

آخرین بروزرسانی 1398/11/19