تکریم و معارفه معاونین مدیریت شعب گلستان برگزار شد

تکریم و معارفه معاونین مدیریت شعب گلستان برگزار شد

طی مراسمی با حضور محمّدرضا جعفری سرپرست مدیریت شعب استان گلستان ، از تلاش ها و ‏زحمات ارزشمند و خدمات ارزنده سید باقر زرگر معاون سابق این مدیریت تجلیل و قدردانی و ‏کرامت اسماعیلی طی حکمی از سوی مدیرعامل بانک به عنوان معاون جدید مدیریت گلستان ‏منصوب و به همکاران این مدیریت معرفی شد.‏

در آغاز این مراسم ، محمّدرضا جعفری سرپرست مدیریت گلستان طی سخنانی با تقدیر و تشکر از تلاش ها و زحمات ارزشمند سید باقر زرگر معاون سابق مدیریت که از این پس در مدیریت شعب استان سمنان مشغول به خدمت خواهد بود، گفت : ایشان از جمله همکارانی می باشند که زحمات فراوانی را در جهت تحقق اهداف بانک معمول داشته اند و تلاش ها و زحمات وی بر هیچ کس پوشیده نیست و جا دارد که از خدمات ارزنده ایشان تشکر و قدردانی نمایم.

محمّدرضا جعفری با بیان این مطلب، برای سید باقر زرگر در استان سمنان آرزوی توفیق روزافزون نمود. وی در ادامه انتصاب کرامت اسماعیلی را به سمت معاون جدید این مدیریت تبریک گفت و اظهار داشت؛ در طی سالیانی که با ایشان هم خدمت بودم از تجارب وی در راستای بهبود عملکرد بانک بهره برده ام و امیدوارم تا با همت و همدلی و تعامل موثر کلیه همکاران مدیریت و شعب، بتوانیم اهداف عالیه بانک را در تمامی بخش ها محقق نموده و آینده ای روشن برای استان گلستان رقم بزنیم.

جعفری در ادامه به موضوع ارزیابی عملکرد بانک در مقطع پایانی اسفند 99 اشاره کرد و از زحمات و تلاش های کلیه همکاران شعب به ویژه شعبی که در منطقه سبز ارزیابی عملکرد قرار گرفتند، تشکر و قدردانی نمود و خطاب به سایر شعب یادآور شد؛ تا با برنامه ریزی بهتر و مناسب تر و تلاش مضاعف تمامی همکاران بتوانند در مقاطع بعدی ارزیابی عملکرد به منطقه سبز ورود نمایند.

وی خاطر نشان کرد: قطعا با استعداد و توانایی که در همکاران وجود دارد، این مهم تحقق می یابد و امیدواریم تا در مقاطع بعدی ارزیابی عملکرد جزء رتبه های برتر این فرآیند باشند.

سرپرست مدیریت شعب گلستان از همکاران خواست تا همکاری و تعامل لازم را با کرامت اسماعیلی معاون جدید مدیریت داشته باشند چرا که برای دستیابی به اهداف تعیین شده تعامل و همکاری و تلاش موثر جزء شرایط لازم می باشند.

محمّدرضا جعفری همچنین با اشاره به سوابق و تجارب کاری درخشان معاون جدید مدیریت در استان های مختلف کشور ، حضور ایشان را در استان گلستان مایه افتخار و خرسندی دانست که می بایست همگان این فرصت را مغتنم شمرده و از آن بهره مند شوند.

در ادامه این مراسم، سید باقر زرگر معاون سابق مدیریت نیز ضمن تقدیر از برگزار کنندگان مراسم ، حضور در استان گلستان را باعث افتخار و خرسندی برشمرد و از تعامل و همکاری مدیر شعب استان و کلیه همکاران مدیریت و شعب استان در طی سنواتی که در سمت معاون این مدیریت مشغول به خدمت بوده است، تشکر و قدردانی نمود. وی اضافه کرد، هیچ گاه خاطره حضور در جمع همکاران استان گلستان را از یاد نخواهد برد.

در بخش دیگری از این مراسم ، کرامت اسماعیلی معاون جدید مدیریت نیز همکاران استان گلستان را بسیار باانگیزه ، ساعی ، پرتلاش و دارای سطح تعلق سازمانی بالا و پایبند به تعهدات اخلاقی دانسته و گفت: برای من افتخار بزرگی است که در جمع همکاران این استان قرار دارم . وی ابراز امیدواری نمود، با توکل به خدای متعال و همت و همدلی کلیه همکاران در تمامی بخش ها ، اهداف بانک به بهترین شکل محقق شود.

گفتنی است؛ در بخش پایانی این مراسم ، از زحمات ارزنده سید باقر زرگر با اهداء لوح تقدیر و هدایا تجلیل و قدردانی شد و حکم انتصاب کرامت اسماعیلی به سمت معاون جدید مدیریت قرائت و توسط مدیر شعب استان به وی اهداء شد.

آخرین بروزرسانی 1400/3/5