مذاکره مدیر شعب گلستان با مدیران شرکت واتاش

مذاکره مدیر شعب گلستان با مدیران شرکت واتاش

محمّدرضا جعفری مدیر شعب استان گلستان در راستای جذب منابع و به‌منظور توسعه و گسترش تعاملات و مراودات مالی با شرکت واتاش‌، با مدیران این شرکت دیدار و گفتگو نمود.

در این نشست مشترک که در محل شرکت واتاش واقع در روستای بالاجاده شهرستان کردکوی و با حضور کرامت اسماعیلی معاون مدیریت، محمدصادق احمدی رئیس دایره اعتباری، دانیال رشیدیان رئیس شعبه مرکزی‌گرگان و همچنین تعدادی از مسئولان این مدیریت برگزار شد، محمّدرضا جعفری مدیر شعب استان طی سخنانی با ابراز خرسندی از برگزاری این نشست و دیدار با مدیران و مسئولان شرکت واتاش، گفت: مایه افتخار است که شرکت واتاش از مشتریان قدیمی بانک مسکن می باشد و بانک به وجود چنین مشتریان وفادار افتخار می نماید.

 وی با بیان این مطلب،‌ از اعتماد و اطمینان مدیران شرکت و انتخاب بانک مسکن به‌عنوان بانک عامل این شرکت در مراودات مالی خود تشکر و قدردانی نمود. مدیر شعب گلستان همچنین در ادامه به برخی از خدمات و محصولات بانک اشاره و مزایا و شرایط خدمات و تسهیلات بانک مسکن را برای ایشان تشریح کرد.

در ادامه این دیدار، کبیری و شهسواری مدیران شرکت واتاش ضمن قدردانی از حضور مدیر شعب استان و مسئولان این مدیریت، اظهار داشتند، با توجه به قدمت و پیشینه خوب بانک مسکن، تمایل داریم تا تعاملات و مراودات مالی خود را با بانک توسعه و گسترش دهیم.

 ایشان همچنین در بخش دیگری از سخنان خود درخواست افتتاح حساب‌جاری و ممتاز به نام شرکت واتاش (شخص حقوقی) نزد شعبه مرکزی گرگان را مطرح نمودند و مقرر شد تا اقدامات لازم در خصوص درخواست‌های مطرح‌شده در بانک صورت پذیرد تا بستر و زمینه‌های لازم برای توسعه و گسترش بیش از پیش تعاملات و مراودات مالی شرکت با بانک مسکن ایجاد شود. گفتنی است، شرکت واتاش دارای 30 نفر پرسنل است و در بخش‌های کشاورزی و صنایع چوب فعالیت می‌نماید.

آخرین بروزرسانی 1400/4/9