نمایش اخبار نمایش اخبار

احداث شعبه بانک مسکن در شهرجدید هشتگرد آغاز شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی بانک مسکن ، محمدحسین جوادیان مدیر شعب بانک مسکن دراستان البرز، در نشستی که با حضور اعضای شورای شهرجدید هشتگرد با هدف تسریع روند صدور مجوزهای ضروری برای احداث شعبه در این شهر برگزار شد، با اشاره به مراحل واگذاری یک قطعه زمین به مساحت 500مترمربع به بانک مسکن به‌منظور احداث شعبه، این امر را نتیجه فعالیت مطلوب و مثمرثمر بانک مسکن البرز و مساعدت وزیر راه‌وشهرسازی دانست.

احداث شعبه‌ بانک مسکن در شهرجدید هشتگرد، با واگذاری 500مترمربع زمین در یکی از نقاط مرغوب هشتگرد آغاز شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی بانک مسکن ، محمدحسین جوادیان مدیر شعب بانک مسکن دراستان البرز، در نشستی که با حضور اعضای شورای شهرجدید هشتگرد با هدف تسریع روند صدور مجوزهای ضروری برای احداث شعبه در این شهر برگزار شد، با اشاره به مراحل واگذاری یک قطعه زمین به مساحت 500مترمربع به بانک مسکن به‌منظور احداث شعبه، این امر را نتیجه فعالیت مطلوب و مثمرثمر بانک مسکن البرز و مساعدت وزیر راه‌وشهرسازی دانست.

در ادامه این نشست، نوفلاح رییس شورای شهرجدید هشتگرد، با قدردانی از اقدامات  بانک مسکن در استان البرز ، پیشرفت‌های حوزه مسکن مهر را مرهون برنامه‌ریزی مستمر و فعالیت ایثارگرانه کارکنان مدیریت البرز دانست.

وی ابراز امیدواری کرد که با بهره‌برداری هرچه سریع‌تر از واحدهای در دست ساخت، شاهد اسکان مردم و رونق هرچه بیش‌تر شهرجدید هشتگرد باشیم.

شایان ذکر است، با پیگیری‌های صورت‌گرفته از سوی مدیریت البرز، قطعه زمینی به مساحت 500مترمربع در یکی از نقاط مرغوب شهرجدید هشتگرد با دستور مستقیم نیکزاد، وزیر راه‌‌وشهرسازی، از سوی شرکت عمران شهرجدید هشتگرد در اختیار بانک مسکن قرار گرفت تا پس از احداث ، شعبه از محل قدیمی به این ساختمان منتقل شود.

آخرین بروزرسانی 1393/11/20