نمایش اخبار نمایش اخبار

با افتتاح شعبه ورزقان شعب بانک مسکن در آذربایجان شرقی به 66 شعبه افزایش یافت

به گزارش اداره کل روابط عمومی بانک مسکن، در مراسم افتتاح شعبه ورزقان که با حضور فرماندار شهرستان ورزقان، مسوولان بانک مسکن، روسای سازمان‌های مختلف شهرستان و اقشار مختلف مردم برگزار شد، عباس‌علی مینایی مدیر شعب بانک مسکن در استان آذربایجان شرقی،‌ ضمن خوشامدگویی به حاضران گفت : باتوجه به اینکه بانک مسکن به فکر خانه دار کردن مردم است، نسبت به افتتاح شعبه در این شهرستان اقدام نموده تا بار دیگر قدمی در جهت خدمت صادقانه به مردم عزیز بردارد و خدمات بانکی و خدمات مسکن مهر را در کوتاهترین زمان ممکن به مردم شهرستان ورزقان ارایه دهد .

تعداد شعب بانک مسکن در استان آذربایجان شرقی با افتتاح شعبه ورزقان، به 66 شعبه افزایش یافت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی بانک مسکن، در مراسم افتتاح شعبه ورزقان که با حضور فرماندار شهرستان ورزقان، مسوولان بانک مسکن، روسای سازمان‌های مختلف شهرستان و اقشار مختلف مردم برگزار شد، عباس‌علی مینایی مدیر شعب بانک مسکن در استان آذربایجان شرقی،‌ ضمن خوشامدگویی به حاضران گفت : باتوجه به اینکه بانک مسکن به فکر خانه دار کردن مردم است، نسبت به افتتاح شعبه در این شهرستان اقدام نموده تا بار دیگر قدمی در جهت خدمت صادقانه به مردم عزیز بردارد و خدمات بانکی و خدمات مسکن مهر را در کوتاهترین زمان ممکن به مردم شهرستان ورزقان ارایه دهد .

مینایی ادامه داد: افتتاح انواع پروژه های طرح مسکن مهر در کنار خدمات دولت، مرهون زحمات کارکنان بانک مسکن در سراسر کشور است . وی به فعالیت های بانک مسکن در بخش مسکن مهر در شهرها و روستاها اشاره کرد و افزود : خدمات و سرمایه گذاری بانک مسکن در این زمینه بر هیچ کس پوشیده نیست و بانک مسکن در سراسر کشور این افتخار را دارد که به تنهایی توانسته این طرح عظیم ملی را در سطح مطلوبی به سرانجام برساند.

مینایی به شرح انواع خدمات و حساب های بانک مسکن پرداخت و از عموم مردم برای افتتاح انواع حساب در این شعبه دعوت کرد و از مسوول شعبه ورزقان و همکاران این شعبه خواست تا با سرلوحه قرار دادن تکریم ارباب رجوع ، در جهت ارایه خدمات به مردم عزیز کوشا بوده و احترام و تکریم مردم را یکی از اولویت های کاری خودشان قرار دهند .

بر اساس این گزارش، در ادامه مراسم، فروغی شجاعی فرماندار شهرستان ورزقان طی سخنانی از تمامی کسانی که در افتتاح شعبه ورزقان تلاش کردند، تقدیر و تشکر نمود. وی با اشاره به مشکلات مردم در زمینه مسکن مهر در شهرستان ورزقان افزود:  فقدان شعبه بانک مسکن در ورزقان باعث شده بود مردم برای رفع مشکلات پرونده های مسکن مهر به تبریز و شهرستان اهر مراجعه کنند، در حالی که امروز با افتتاح شعبه در ورزقان مشکلات مردم تا حد زیادی برطرف خواهد شد.

 فرماندار ورزقان ابراز امیدواری کرد که مردم هم به پاس خدمت بانک مسکن با افتتاح شعبه در این شهرستان، از خدمات بانک مسکن به خوبی استقبال کرده و با سرمایه گذاری در این بانک باعث رونق مسکن در شهرستان شوند و منابع خود را در شعبه بانک مسکن سپرده گذاری کنند.

آخرین بروزرسانی 1393/11/20