تازه های اخبار تازه های اخبار

سلیمانی - مدیر شعب استان ایلام:

اتخاذ سیاستهای جدید و برجسته سازی امتیازات خاص بانک مسکن باعث تحقق اهداف خواهد شد

به منظور بررسی عملکردمدیریت استان در سال جاری و مباحث مطرح شده در مجمع بانک مسکن ،همایشی با حضور مدیر شعب استان،معاون مدیر شعب ، روسای دوایر مدیریت و تمامی پرسنل شعب شهرستان ایلام برگزار شد

به منظور بررسی عملکردمدیریت استان در سال جاری  و مباحث مطرح شده در مجمع بانک مسکن ،همایشی با حضور مدیر شعب استان،معاون مدیر شعب ، روسای دوایر مدیریت و تمامی پرسنل شعب شهرستان ایلام برگزار شد

 

در این همایش که در محل سالن اجتماعات مدیریت استان ایلام برگزار شد بهروز سلیمانی  مدیر شعب استان  در سخنانی هدف از برگزاری همایش رابررسی فعالیت ها،برنامه ها و راهکارهای مناسب جهت افزایش منابع و دست یابی به اهداف تعیین شده تا پایان سال دانست.

وی ضمن تاکید براستفاده روسای شعب  از خرد جمعی و بهره گیری از نقطه نظرات همکاران شعبه اظهار داشت: با توجه به شرایط بازار پولی و رقابت های ناسالم شبکه بانکی جهت جذب منایع ، هر کجا که احساس می شود بازار اشباع گردیده و امکان بازاریابی محدود می باشد، همکاران بایستی با اتخاذ سیاستهای جدید و برجسته سازی امتیازات خاص بانک مسکن، نسبت به بازاریابی و جذب منابع اقدام نمایند .

مدیر شعب استان ارایه خدمات مطلوب، برخورد مناسب، بهره گیری از توانمندی همه همکاران شعبه و جذب منابع خرد و خانه به خانه را از مهمترین عوامل افزایش منابع و جذب مشتریان ذکر کردند.

ایشان با تاکید بر ایجاد یک سیاست متقابل در حوزه ساخت و خرید مسکن تصریح کرد: همکاران باید با ورود به این بخش، هر کجا که احساس نمودند که احداث مسکن به حد اشباع رسیده بایستی سیاستهای خود را به گونه ای تنظیم کنند که مشتریان را به سمت خرید تشویق کنند و یا اینکه در صورت ایجاد تورم در این بخش، بدنبال اتخاذ سیاستهای رونق احداث مسکن بروند.

وی هم چنین تاکید کرد : سیاستهای سالانه ما باید به گونه ای باشدکه مجتمع ساز و فعالان بخش مسکن را به سمت خود هدایت تا تمام فعالیت های خود را در بانک مسکن متمرکز نمایند.

در ادامه این جلسه مدیر شعب استان از تحقق 96درصدی اهداف مدیریت در بخش جذب منابع خبر داد و با تاکید بر اینکه میانگین رشد کشور 24درصد بوده و این نسبت در مدیریت استان 18 درصد می باشد اظهار داشت:از آنجا که بانک مسکن طی شش ماهه دوم ابزارهای بسیار مناسبی را در اختیار مدیریت ها و همکاران جهت جذب منابع قرار داده بود ، انتظار می رفت که منابع بیشتری جذب شود که همکاران باید بایک تلاش مجدد و بازارشناسی دقیق نسبت به تحقق اهداف و افزایش منابع اقدام نمایند.

وی تاکید کرد : در شرایط همسان ،بانکی موفق است که نیروی انسانی مشتری مدار، با دانش، دلسوزو بازار شناس داشته باشد و بتواند از هدف تعیین شده فراتر کارکند.

وی سپس از شعب امام خمینی(ره) ایلام با تحقق اهداف 414درصدی، شعبه بدره باتحقق373درصدی، شعبه سیدالشهدای با تحقق135، شعبه سعدی با تحقق هدف 129درصدی و شعبه مرکزی ایلام با تحقق هدف 111درصدی تقدیر و تشکر نمود و گفت: انتظار داریم در پایان اسفند ماه همه شعب استان در ردیف بهترین شعب قرار گیرند.

در ادامه این همایش، فیلم مربوط به برگزاری مجمع عمومی بانک و همایش فصلی مدیران ارشد بانک مسکن پخش و نکات لازم توسط مدیر شعب استان ارایه گردید

آخرین بروزرسانی 1394/4/23