تازه های اخبار تازه های اخبار

رییس اداره کل اعتبارات و سرمایه گذاری بانک مسکن:

تعامل و همکاری بانک مسکن و راه و شهر سازی باید منجر به وصول مطالبات بانک در بخش مسکن مهر شود

با حضور خانم کرمانشاهی - رییس اداره کل اعتبارات و سرمایه گذاری بانک مسکن - و دیبایی - رییس دایره تسهیلات تکلیفی- جلسه ای به منظور بررسی مسایل و مشکلات مسکن مهر استان ایلام برگزار شد.

با حضور  خانم کرمانشاهی - رییس اداره کل اعتبارات و سرمایه گذاری بانک مسکن - و دیبایی - رییس دایره تسهیلات تکلیفی- جلسه ای به منظور بررسی مسایل و مشکلات مسکن مهر استان ایلام برگزار شد.

 در این جلسه که زرگوش - مدیر کل تعاون استان - و نمایندگان سازمان راه و شهرسازی استان ایلام نیز حضور داشتند ،بهروز سلیمانی -  مدیرشعب استان ایلام- در سخنانی به ارایه گزارشی از وضعیت مسکن مهر و  میزان تسهیلات پرداختی در استان ایلام پرداخت.

وی کل تعداد واحدهای معرفی شده مسکن مهراستان ایلام را 21هزارو721واحد عنوان کرد که از این تعداد 20هزار و 88واحدانعقاد قرار داد شده است.

مدیر شعب استان هم چنین تعداد واحدهای مسکن مهر جهت فروش اقساطی را 19هزار و 476واحد ذکر کرد و گفت:از این تعداد9هزار و 804واحد قسط بندی گردیده و 9هزار و65واحد نیز آماده فروش اقساطی ومابقی در حال احداث می باشند.

در ادامه این جلسه  کرمانشاهی - رییس اداره کل اعتبارات و سرمایه گذاری - نیز در سخنانی با تقدیر از تلاش همکاران مدیریت استان ایلام ، به تعامل بسیار خوب بانک مسکن با سازمان راه و شهرسازی اشاره و اظهار داشت:بانک مسکن به اندازه کافی با راه و شهرسازی تعامل داشته و الان زمان حل مشکلات توسط طرفین می باشد.

وی گفت : این تعامل و همکاری باید به شکلی باشد که با اتخاذ راهکارهای مناسب بیشترین منفعت را برای بانک و بازپرداخت مطالبات بانک در بخش مسکن مهر داشته باشد.

در ادامه این جلسه در خصوص پروژه های اجرا شده، تفاهم نامه های سه جانبه ، شرایط تعهد و سایر مسایل بحث و تبادل نظر شد .

رییس اداره کل سرمایه گذاری بانک مسکن در ادامه سفر خود به استان ایلام بر مزار شهید گمنام لشگر امیر المومنین واقع در تپه نورالشهدا ایلام  حضور یافت و سپس از پروژه های مسکن مهر ،گمرک وپروژه های در حال سرمایه گذاری شهرستان مهران بازدید نمود

آخرین بروزرسانی 1394/4/23