تازه های اخبار تازه های اخبار

تامین مسکن و سرپناه برای مردم از جلوه های ارزشمند خدمتگزاری است

تامین مسکن و سرپناه برای مردم از جلوه های ارزشمند خدمتگزاری است

بنا به دستور مدیر استان ، نشست اختصاصی تشریح سیاستهای اعتباری با هدف تسلط بهتر و بیشتر جهت خدمت رسانی سریع و صحیح به مشتریان در مدیریت اصفهان برگزارشد.

 

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان دراین نشست که با حضور معاونین مدیریت ، مسیول حوزه حراست، رییس  و معاونین دایره اعتباری و برخی از روسای دوایر برگزارشد ، حسن نوروزی با اشاره به نقش تخصصی و توسعه ای بانک مسکن گفت : بخش مسکن به دلیل ارتباط پیشین قوی با سایر بخش های اقتصادی ، نقش اساسی در رشد اقتصادی کشور دارد و بدلیل نیاز بالایی که به داده های سایر بخش های اقتصاد دارد میتواند بعنوان موتور رشد و توسعه در تولید و اقتصاد کشور عمل کند.

وی در ادامه بر اهمیت و لزوم تسلط کامل همکاران به سیاستهای اعتباری سال جاری تاکید کرد و گفت : اغلب مشتریان ما مشتری تسهیلات و اعتبارات ما هستند که از روی نیاز به بانک مراجعه کرده اند و به همین جهت همه همکاران موظفند ضمن درک صحیح طرف مقابل ، با رفع ابهام، ساده سازی پیچیدگی ها و تجزیه وتحلیل فنی سیاستهای اعتباری سال جاری نسبت به راهنمایی مشتریان و متقاضیان تسهیلات مسکن بطور مطلوب و شایسته اقدام نمایند.

 

مدیرشعب اصفهان  با اشاره به تاثیر بسزای عملکرد تک تک همکاران  بر زندگی و سفره مردم ،تصریح کرد : تامین مسکن و سرپناه برای مردم از جلوه های ارزشمند خدمتگزاری است و لازمست تا همه همکاران از فرصت موجود خدمت به مردم بهره برداری و استفاده نمایند، چرا که این فرصت ها به سرعت از دست خواهند رفت.

 

نوروزی در پایان خدمت مخلصانه به مردم به ویژه مناطق محروم و کم برخوردار را راهکار فتح تمام قله های جهان دانست و افزود : همه ما در مقابل مردم مسیولیم و دِین و حقوق ملت بر گردنمان است و بایستی تلاش کنیم که خدمتگزار خوبی برای مردم باشیم تا دعای خیرشان همیشه بدرقه راهمان باشد.

آخرین بروزرسانی 1399/3/26