فهرست اخبار فهرست اخبار

حضور آقاي شهرآشوب معاون مديرعامل در امورمنابع انساني

حضور آقاي شهرآشوب معاون مديرعامل در امورمنابع انساني

معاون مدیرعامل در امور منابع انسانی :

 

نظام حاکمیت شرکتی؛ ساختاری برای جاری‌سازی اهداف و نظارت بر عملکرد

 

 

نظام حاکمیت شرکتی، با فراهم آوردن مجموعه‌ای از مکانیزم‌ها، فرآیندها و ارتباطات، ساختاری را ایجاد می‌کند که از طریق آن هدف‌های بانک تنظیم و ابزارهای دست‌یابی به اهداف و نظارت بر عملکرد تعیین می‌گردد.

 

 

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان اصفهان حسن شهرآشوب عضو هیأت عامل و معاون مدیرعامل در امور منابع انسانی در همایش روسای شعب این مدیریت که منوچهر فتح آبادی سرپرست اداره کل امورکارکنان نیز حضور داشت ، پاسخ‌گویی، مسؤولیت‌پذیری، شفافیت و جلوگیری از تضاد منافع در لایههای مختلف سازمان را از مزیتهای حاکمیت شرکتی برشمرد و افزود : نحوه تفویض اختیارات در حاکمیت شرکتی در اختیار هیأت عامل و مدیرعامل است که باید براساس سلسله مراتب به مدیران استان ها و روسای شعب تفویض و منتقل شود تا به فرموده مدیرعامل گرامی بانک هر رئیس شعبه با هدف ایجاد پویایی و تسریع ارائه خدمات به مشتریان یک مدیرعامل شود.

شهرآشوب در ادامه با اشاره به اینکه مدیریت منابع انسانی از حیاتی ترین جنبه های مدیریت در سازمان ها و ادارات به شمار می رود گفت : باتوجه به دستور ویژه مدیرعامل بر لزوم توجه به حوزه منابع انسانی ، بررسی و پایش استان ها و شعب در دستور کار قرار گرفته و فرصت مناسبی به منظور انتقال مشکلات و پیشنهادات کارکنان فراهم شده است.

وی هدف از سفر به استان ها را آشنا شدن مسئولان و همکاران مرکز با مشکلات کارکنان سراسر کشور دانست و افزود : امروزه توجه به نیروی انسانی و تلاش برای رفع نیاز و خواسته کارکنان از کلیدی ترین اصول هرکسب و کار موفقی به شمار می رود و تا زمانی که نیازها و خواسته های کارکنان به عنوان مشتریان داخلی سازمان برآورده نشود، کسب رضایت و وفاداری مشتریان بیرونی سازمان نیز امکانپذیر نمیباشد.

شهرآشوب تصریح کرد : در شرایط رقابتی فعلی، اهمیت منابع انسانی در فرایند توسعه سازمان، روز به روز ملموس تر می شود و در واقع رسیدن به اهداف سازمان در گروی توانایی نیروی انسانی در انجام امور محوله است. لذا مدیریت می بایست با ایجاد انگیزه کارکنان را متعهد نماید که در راستای اهداف سازمان قدم بردارند.

وی با تاکید بر اینکه نیروی انسانی به عنوان یکی از مهمترین عوامل در پیشبرد اهداف و ارتقای بهره وری سازمان ها محسوب می شود افزود : ازآنجا که اقتصاد امروزی مبتنی بر خدمات است لذا برای انگیزش و افزایش بهره وری کارکنان، باید آنها را در فعالیت ها مشارکت داد و در پرتو آموزش های صحیح در تحقق برنامه های خرد و کلان از نیروی انسانی دانا و توانا با اولویت دانایی محوری بهره برد.
معاون مدیرعامل در امورمنابع انسانی با اشاره به اینکه توجه به وضعیت بانکداران و نیروهای شرکت خدمات پشتیبانی بانک  خط قرمز ما محسوب میشوند تاکید کرد : سرمایه انسانی هر سازمان به مثابه موتور محرکه و ارزشمندترین و بزرگترین ثروت آن مجموعه است که با اجرای برنامه های حمایتی و انگیزشی مناسب در راستای تامین خواسته های قانونی و به حق آنها می توان به نتایج قابل توجهی در تحقق اهداف عملکردها و افزایش بهره وری سازمانی دست پیدا کرد.

در ادامه این همایش معان مدیرعامل درامورمنابع انسانی به همراه فتح آبادی سرپرست اداره کل امورکارکنان به سوالات همکاران پیرامون مسائل و مشکلات موجود در حوزه منابع انسانی پاسخ دادند.

گفتنی است در ابتدای این نشست مدیرشعب استان گزارشی از عملکرد مدیریت و بخش منابع انسانی استان ارائه کرد.

همچنین در پایان همایش روز اول از  مسعود رضوانی معاون سابق مدیریت و  نفرات برتر آزمون سنجش اطلاعات شغلی با اهدای لوح سپاس و هدیه تجلیل شد.

در روز دوم ، معاون مدیرعامل با حضور در گلستان شهدای اصفهان ضمن ادای احترام و تجدید میثاق با آرمان شهدا ، در اقدامی بی سابقه با فرزندان معظم شاهد و کارکنان ایثارگر با هدف شنیدن مشکلات و صحبتهایشان  نشست صمیمی چندساعته برگزار کرد.

در این مراسم حسن شهرآشوب با بیان رشادتهای ایثارگران و جانبازان انقلاب اسلامی در هشت سال دفاع مقدس ، گفت: حماسه آفرینی ایثارگران در هشت سال دفاع مقدس، ضامن و حافظ عزت و آزادگی ملت ایران است.

شهر آشوب امنیت و آسایش امروز را مرهون رشادتهای ایثارگران ذکر کرد و افزود: بدون شک امنیت و آسایش امروز خود را مدیون شما ایثارگران می دانیم و قدردان رشادتهای و ایثارگری هایتان در دفاع از ایران اسلامی هستیم.

گفتنی است در این مراسم با اهدای لوح تقدیر و کارت هدیه از همکاران شاغل فرزند شهید و نماینده ایثارگران تجلیل شد.

همچنین فتح آبادی سرپرست اداره کل امور کارکنان همراه معاونین مدیریت از شعب مرکزی اصفهان،فردوسی،پروین اعتصامی و نورباران بازدید و از نزدیک با همکاران شعب بحث و گفتگو کرد.

آخرین بروزرسانی 1399/11/28