تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب استان از مدال آوران دهمین المپیاد ورزشی بانک مسکن استان تقدیر کرد

طی مراسمی و با حضور مدیر ، مسیول دفتر حراست و اعضای کمیته ورزش مدیریت شعب استان کردستان از وحید رضا عباسی نفر اول مسابقات شنا و حمید کریمی نفر سوم مسابقات دو3000 متر دهمین المپیاد ورزشی کارکنان بانک مسکن سراسر کشور تجلیل و قدردانی گردید.

 به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان، جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان در این مراسم با تقدیر از همت و تلاش تیم اعزامی مدیریت به دهمین المپیاد ورزشی بانک و کسب دو مدال مهم برای مدیریت، هدف از برگاری این مسابقات را ایجاد روحیه همدلی و نشاط در کارکنان بیان کرد و ابراز داشت: نشاط و سلامت روحی وجسمی کارکنان لازمه افزایش بهره وری در هر سازمانی است که ورزش می تواند عامل مهم و اساسی در ایجاد نشاط و شادابی و سلامت روحی و جسمی کارکنان باشد.

سلیمی بر برنامه ریزی منسجم جهت حضور قدرتمند تر در المپیاد و مسابقات آینده تاکید کرد و گفت: با برنامه ریزی و تلاش و تمرینات مداوم و مستمر می توان زمینه موفقیت در هر زمینه ای خصوصا مسابقات آینده را فراهم نمود که امیدوارم در سال آینده مدالهای بیشتری سهم تیم مدیریت کردستان شود.

شایان ذکر است در پایان این مراسم  با اهدای لوح و هدایایی از وحید رضا عباسی نفر اول مسابقات شنا و حمید کریمی نفر سوم مسابقات دو 3000 متر تجلیل و قدردانی گردید.   

آخرین بروزرسانی 1398/2/24

مطالب مرتبط مطالب مرتبط