تازه های اخبار تازه های اخبار

تعامل مصالح فروشان بابانک مسکن موجب ارتقایبخش مسکن دراستان خواهدشد

همایش رؤسای اتحادیه مصالح فروشان شهر سنندج و جمعی از اعضای این اتحادیه با حضور مدیر و رؤسای دوایر مدیریت در راستای تشریح سیاستها و انواع حسابهای بانک مسکن و نیز بررسی مسایل و مشکلات و تعامل و همکاری های فی مابین در سالن اجتماعات و کنفرانس شعبه کشاورز سنندج برگزار شد .


به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک مسکن استان ، در ابتدا سید اصغر حسینی مدیر شعب استان با ارایه توضیحات و گزارش کاملی از نحوه عملکرد و پیگیریهای بانک و نیز چگونگی پرداخت انواع تسهیلات مسکن استان اظهار داشت : این مدیریت با استعانت از خداوند و نیز برنامه ریزیهای مدون توانسته است 95 درصد از تسهیلات مسکن مهر را در قالب 39 هزار واحد پرداخت نموده که از این تعداد 11 هزار واحد آن در بخش روستایی و تعداد 28 هزار واحد دیگر در بخش شهری با مبلغ 485 میلیارد تومان پرداخت نماید ، و همچنین رتبه اول تسهیلات را با پرداخت 30 درصد کل تسهیلات و از لحاظ منابع در استان رتبه چهارم را کسب نموده است .
مدیر شعب استان در ادامه با اشاره به منافع مشترک اتحادیه و بانک در بخش مسکن در استان افزود : با توجه به تامین منابع مالی مورد نیاز بخش مسکن از سوی بانک و از طرف دیگر تامین مصالح اولیه و مواد ساختمانی توسط اتحادیه ، خواستار تعامل و هم اندیشی و همکاری های لازم اتحادیه با بانک مسکن شد .
حسینی در بخش دیگری از سخنان خود برای تمامی کسانی که در عرصه ساخت مسکن برای آحاد مردم ایران خدمت می کنند ، آرزوی موفقیت نموده و برای تحقق بخشیدن به هدف دولت در طرح بزرگ و ملی مسکن مهر و نیز عدم خروج منابع مالی از استان به جهت تقویت بخش تولید ، حمایت همه جانبه مسیولان و اتحادیه مصالح فروشان را خواستار شد .
گفتنی است در ادامه همایش راست بین رییس دایره اعتبارات مدیریت استان نیز با اشاره به شرایط مناسب و مطلوب ، تسهیلات مشارکت مدنی و خرید در بانک مسکن خواستار هر چه بیشتر این همکاری شد .


شایان ذکر است در ادامه کارشناس بازاریابی مدیریت و رییس ردایره خدمات ارزی شعبه کشاورز سنندج با تشریح مباحث ارزی و سایر خدمات بانک مسکن پرداختند .
لازم به یادآوری است در ادامه حمیدی فر رییس اتحادیه مصالح فروشان با ارایه آمار 800 نفر عضو این اتحادیه و روند رو به رشد ساخت و ساز در استان افزود : با توجه به لازم و ملزوم بودن تامین منابع مالی و مواد اولیه ساختمان سازی ، اتحادیه مصالح فروشان سنندج ، آمادگی خود را جهت افتتاح حساب توسط اعضای این اتحادیه در بانک مسکن را اعلام داشته و همچنین عملکرد مدیریت استان را به جهت ارج نهادن به مشتری علی الخصوص قشر مصالح فروشان مطلوب تلقی نموده و خواستار هم اندیشی های بیشتری در این ارتباط شد .
لازم به ذکر است تخصیص امتیاز و اعطای تسهیلات ویژه به مشتریان خاص در قالب مضاربه حد مطلق ، ارایه خدمات ویژه به اتحادیه برقراری حساب پشتیبان برای حسابهای جاری و افزایش سقف تسهیلات در قالبهای مختلف را خواستار شدند .


مدیریت شعب استان کردستان

آخرین بروزرسانی 1394/4/29

مطالب مرتبط مطالب مرتبط