تازه های اخبار تازه های اخبار

رسول مالمیر ، معاون مدیریت شعب استان کردستان :« آموزش ، پایه و اساس هر سازمان است »

دوره آموزشی بدو خدمت با حضور 15 نفر از کارکنان جدید الاستخدام مدیریت شعب استان کردستان در سالن آموزش شعبه کشاورز برگزار شد .


به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان ، در ابتدای این دوره رسول مالمیر معاون مدیریت شعب استان با اشاره بر اهمیت آموزش کارکنان در بدو خدمت گفت : اگر بخواهیم بانکی پیشرو در استان داشته باشیم باید سطح علمی و اطلاعات بانکی کارکنان را ارتقای داده و مباحث آموزشی را با حساسیت بیشتری دنبال کنیم .
مالمیر در ادامه آموزش را پایه و اساس هر سازمان دانست و خواستار استفاده بهینه کلیه کارکنان از این گونه دوره ها در بانک شد .
وی در ادامه احترام به همکاران پیشکسوت و با سابقه و نیز مشتریان را یک اصل خواند و افزود : برای بقای سازمان خود توکل به خداوند ، ایمان، اعتقاد، تعهد ، تعصبات سازمانی و تکریم ارباب رجوع را سر لوحه کاری خود قرار داده و با عشق و علاقه به کار و امورات بانکی از دیگران سبقت بگیرید . وی کلاسهای آموزشی را محلی برای تبادل افکار و روند بهینه و تسریع در امورات مشتریان دانست و استفاده از این کلاسها را تاکید کرد .
گفتنی است این دوره با حضور 15 نفر از کارکنان این مدیریت به مدت 40 ساعت برگزار گردید و در پایان از شرکت کنندگان آزمون کتبی به عمل آمد .

مدیریت شعب استان کردستان

آخرین بروزرسانی 1394/4/29

مطالب مرتبط مطالب مرتبط