تازه های اخبار تازه های اخبار

معاونین بازوان توانمندوپل ارتباطی شعب هستند

اولین گردهمایی مدیریت شعب استان کردستان در سال 1390با حضور مسوولین مدیریت و معاونین شعب استان جهت تشریح برنامه ها و رویکرد و فعالیتهای بانک در سال جدید در سالن اجتماعات و کنفرانس شعبه کشاورز سنندج برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان در این نشست که تمامی معاونین حضور داشتند ، سید اصغر حسینی مدیر شعب استان با ارایه مطالب و گزارش کاملی از نحوه عملکرد مدیریت در سال همت مضاعف و کار مضاعف از تلاش و زحمات کلیه همکاران تقدیر و قدر دانی نموده و اظهار داشتند : رشد 190 درصدی پرداخت تسهیلات در سال گذشته مرهون تلاش کلیه پرسنل صف و ستاد بوده و این مهم با همدلی ، تعهد و تلاش بی شایبه همکاران میسر شده است .
مدیر شعب استان با اشاره به نامگذاری سال جاری به سال جهاد اقتصادی از سوی مقام معظم رهبری تاکید کرد و گفت : هدف تعین شده امسال در بخش منابع ، رشد 40% سپردها بوده و جذب منابع صفر درصدی برای این مدیریت از اولویتهای مهم و اساسی می باشد و امیدواریم با برنامه ریزی ، پیگیری و تلاش کلیه همکاران در شش ماهه اول سال بتوانیم 20% از اهداف را محقق نماییم .
ایشان در ادامه با بیان این مطلب که معاونین بازوان توانمند و پل ارتباطی شعب هستند ، افزود : احترام به همکار و مشتری بعنوان یک اصل در بانک نهادینه شده و معاون شعبه می تواند در انتقال و انعکاس مشکلات مشتری و همکار به رؤسای شعب نقش اساسی را ایفا نموده و با همین رویکرد تعهد و تعلق سازمانی را درمیان کارکنان افزایش دهد .
همچنین حسینی در ادامه جلسه با اشاره به فرهنگ مشتری مداری ابراز نمود : با احترام گذاشتن به خواسته های مشتریان، بعنوان یک بانکدار تا حد زیادی می توانیم از خروج منابع جلوگیری نماییم .
ایشان همچنین در ادامه به اهمیت و لزوم بازاریابی هدفمند و مدون اشاره کرد و گفت : در 4 ماهه پایانی سال 1389 تعداد 72 مورد بازاریابی صورت گرفته که فقط 28 مورد متعلق به شعبه بوده ، که انتظار می رود با عنایت به انتظارات بانک در خصوص جذب منابع ، شعب می بایست بازاریابی منسجم و هدفدار را سر لوحه کار خود قرارداده و همکاران با درک صحیح شرایط و فهم عالمانه تلاش بیشتری در این خصوص از خود نشان دهند
در ادامه جلسه رسول مالمیر معاون مدیریت استان برگزاری کلاسهای آموزشی و جلسات بخشنامه خوانی مدون و هماهنگ و ثبت ورود و خروج کارکنان ، ایجاد نظم بصری شعبه و تکریم ارباب رجوع را مهم برشمرد و از ارکان اساسی ارتقای شغلی پرسنل دانست .
گفتنی است در پایان جلسه معاونین شعب به بیان مشکلات و دیدگاههای خود پرداختند و همچنین از آقایان ساسان صادقی معاون شعبه مرکزی سنندج و خلیل شاهمرادی معاون شعبه دهگلان بدلیل تلاش در بخشهای مختلف از جمله بازاریابی ، جذب منابع و .... تقدیر بعمل آمده و از طرف مدیریت استان هدایایی به آنان اهدا گردید .

مدیریت شعب استان کردستان

آخرین بروزرسانی 1394/4/29

مطالب مرتبط مطالب مرتبط