تازه های اخبار تازه های اخبار

270مصوبه درسفرسوم رییس جمهور و هیات دولت به استان کردستان تصویب شد

رییس جمهور در جمع مدیران و منتخبان کردستان :‌ کردستان همه عوامل و ظرفیت ها ی پیشرفت جهش گونه را در اختیار دارد . .

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان نهاد ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد در ادامه برنامه های سومین سفر هیات دولت به کردستان در دیدار مدیران ،‌منتخبین و فرهیختگان این استان با قدر دانی از خدمات انجام شده در مسیر پیشرفت کردستان مدیران را به قدرشناسی از توفیق خدمتگزاری که نصیب آنها شده است توصیه کرد .
رییس جمهور با تاکید بر این که عناوین مدیریتی به خودی خود اعتبار و ارزشی ندارد ، اظهار داشت : ‌مدل مدیریت و ریاست در فرهنگ اسلامی یا فرهنگ اسلامی با فرهنگ غرب متفاوت است ، در نظام سرمایه داری یک مدیر همه جریانات جامعه را در خدمت منافع همکاران خود قرار می دهد اما در نظام اسلامی مدیر کسی است که همرنگ مردم و در خدمت رفع مشکلات جامعه باشد .
دکتر احمدی نژاد خطاب به مدیران استان کردستان گفت : شما نزد پرافتخارترین و فداکارترین مردم فرصت خدمتگزاری پیدا کرده اید و باید در هر ثانیه این فرصت در مسیر پیشرفت و حل مشکلات مردم گام بر دارید . رییس جمهوری خاطر نشان کرد :‌یک مدیر موفق زمانی موفق است که عاشق مردم باشد و به مردم عشق بورزد ، مدیر باید مشکل مردم را مشکل خود بداند و می توان گفت که عینیت دوست داشتن خدا نیز دوست داشتن مردم است در ادامه محمد رضا رحیمی با تشریح برنامه های کاری هیات دولت در سفر دو روزه به استان اظهار داشت : در این سفر بالغ بر 270 بند مصوبه در تمامی بخشها در جهت توسعه کردستان به تصویب رسید .
معاون اول رییس جمهور با اشاره به افزایش 5/3 برابری اعتبارات عمرانی استان کردستان در بودجه سال جاری خبر داد و گفت :‌در همین راستا بالغ بر 9 هزار میلیارد ریال اعتبار تصریح شده و 37 هزار میلیارد ریال تسهیلات در اختیار استان کردستان قرار می گیرد .وی در بخش پایانی سخنانش با ابراز خرسندی از عملکرد پروژه های عمرانی و مسکن مهر در کردستان افزود : ‌با توجه به همکاری مؤثر سازمانهای دولتی ، مسکن و شهر سازی ،‌بنیاد مسکن و بانک مسکن طرحهای مسکن مهر در این استان پیشرفت قابل توجهی داشته است .
لازم به ذکر است همزمان با آغاز دور سوم سفر استانی هییت دولت به کردستان و حضور جمعی از کابینه در شهر سنندج ، مهر آبادی معاون وزیر مسکن با حضور در محل ستاد وزارت مسکن و شهر سازی کردستان ضمن بررسی روند پیشرفت مصوبات دور اول و دوم سفرهای استانی دولتهای نهم و دهم مشکلات ، کمبودها و راههای تسریع در روند اجرای مصوبات را پیگیری نمود .
گفتنی است سید اصغر حسینی مدیر شعب استان کردستان و جمعی از پرسنل مدیریت نیز با حضور در ستاد ارتباطات مردمی وزارت مسکن و شهر سازی دور سوم سفر هییت دولت و پاسخگویی به نیازهای مردم ، موجبات خوشحالی شهروندان کردستانی را فراهم نمودند .
مدیریت شعب استان کردستان
آخرین بروزرسانی 1395/10/25

مطالب مرتبط مطالب مرتبط