تازه های اخبار تازه های اخبار

دایره ارزی شعبه کشاورزسنندج افتتاح شد

دایره ارزی شعبه کشاورزسنندج باحضورمسوولان مدیریت وروسای شعب سطح شهرسنندج افتتاح شد

((دایره ارزی شعبه کشاورز سنندج افتتاح شد ))


((دایره ارزی شعبه کشاورز سنندج با حضور
مسوولان مدیریت و رؤسای شعب سطح شهر سنندج افتتاح شد . ))
به گزارش روابط عمومی مدیریت کردستان ، سید اصغر حسینی مدیر شعب استان کردستان در این مراسم با ابراز خرسندی از افتتاح دایره ارزی شعبه کشاورز ، اظهار امیدواری کرد، ایجاد فعالیتها و خدمات ارزی در شعبه کشاورز به منظور پاسخگویی به نیاز های ارزی مشتریان یکی از ضروریات استان کردستان بوده که خوشبختانه با پیگیریهای مداوم انجام گردید .
مدیر شعب استان با اشاره به اهمیت مرزهای مشترک با کشور همسایه اظهار داشت : افتتاح دایره و باجه ارزی در شعب استان ، گام مثبتی در راستای ارایه خدمات ارزنده و مطلوب به فعالان بخش های اقتصادی و نیز مشتریان بانک در استان می باشد .
وی در ادامه یادآور شد : کلیه کارکنان شعب با توجه به آموخته های خود در مباحث ارزی باید تلاش و سعی کنند تا با تماس و ارتباط با فعالان اقتصادی و بازرگانان استان بتوانند منابع آنان را جذب نموده و در نهایت درآمد ارزی قابل توجهی را نصیب بانک کنند .
حسینی در پایان این مراسم تاکید کرد که : امیدواریم با افتتاح این دایره و افزایش فعالیتهای بازار یابی در بخش ارزی _ ریالی و گشایش اعتبار اسنادی LC و نیز توسعه آن بتوان در راستای تحقق اهداف عالیه بانک گام مؤثری برداشته شود ./

مدیریت شعب استان کردستان

 

آخرین بروزرسانی 1394/4/30

مطالب مرتبط مطالب مرتبط